מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

  השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

  נציגנו עומדים לרשותכם
  לשאלות ולפרטים נוספים:

  [email protected]

  1-800-80-80-80

  שעות פעילות:

  מכירות

  א'-ה' 09:00-19:00

  ו'/ערבי חג 10:00-13:00

  שירות לקוחות

  א'-ה' 09:00-18:00

   סדנאות העולם האמיתי

   להתכונן היום לאתגרים של מחר

   החיים בעידן המרתק של המאה ה-21 מאופיינים בגידול עצום בידע, בהתפתחות טכנולוגית מהירה, בתהליכים גלובליים, בתחרות על הון אנושי, באי ודאות ובשינויים תדירים. אלה משפיעים על כל תחומי החיים ומעמידים בפנינו אתגרים שטרם ידענו כמותם. לצד איכות חיים, קדמה ושפע שלהם זוכים רבים, מונחים לפתחנו אתגרים חברתיים, כלכליים וסביבתיים וסוגיות אתיות, שיש בהם סיכונים וסיכויים – ועימם יצטרך הדור הצעיר להתמודד בכל רחבי העולם.

   כיצד נוכל להבטיח חיים של הצלחה ומשמעות לצעירים, שיחיו את מרב שנותיהם במחצית השנייה של המאה ה-21, כאשר אין אנו יודעים באילו משרות יעבדו, מה יהיו הטכנולוגיות שבהן ישתמשו ושאנו מבינים שיהיה עליהם להתמודד עם הבעיות המורכבות הנובעות מאתגרים אלה?

   ההצלחה תהיה נחלתם של אנשים בעלי ראייה מערכתית, שידעו לזהות ולפרש תהליכים, לבנות יחסי גומלין ומערכות יחסים ולפעול בתוך סיטואציות מורכבות. אנשים המאופיינים בפרואקטיביות ובמוטיבציה להשפיע על סביבתם ופועלים מתוך תחושת מסוגלות עצמית ואמונה ביכולתם להשפיע על סביבתם לטובה.

   לשם כך, לצד עולמות של ידע עליהם להיות מצוידים במיומנויות ובכלים של לומד עצמאי, להיות סקרנים ומסתגלים, בעלי גמישות מחשבתית, חדשנים, יצירתיים ויודעים להפעיל חשיבה ביקורתית.

   זאת נוסף על מיומנויות אישיות של חוסן אישי ורגשי, אמפתיה, יכולת עבודה בצוות, אומץ לקבל החלטות ולהנהיג את עצמם ואת סביבתם מתוך רגישות חברתית וסביבתית.

   HiGHQ, הפועלת מתוך ראייה רחבה של צורכי האדם והנדרש להצלחתו לאורך החיים, פיתחה סדרת סדנאות חווייתיות, שמטרתן פיתוח מיומנויות עתיד וכישורי חיים, המופעלות בדרך מודולרית וגמישה במסגרת יום הלימודים או על פי דרישה. אלה מוצעות לכם היום כדי להשלים ולהעשיר את הפעילות החינוכית הברוכה והחשובה במוסדות החינוך ולצייד את בוגריכם בכלים להצלחה.

   דלית שטאובר

   מנכ״לית משרד החינוך לשעבר

   יוזמת התוכנית ויועצת ל-HiGHQ.

   מגוון סדנאות לפיתוח מיומנויות המחר

   לפרטים נוספים ולהצעת מחיר:

   תמונה של מעטפהצור קשר

   שיחה עם נציג

   ×

   שיחת ווטסאפ