השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

cs@g.high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:

מכירות

א'-ה' 09:00-19:00

ו'/ערבי חג 10:00-13:00

שירות לקוחות

א'-ה' 09:00-18:00

  בשליחת הפרטים הינך מאשר/ת קבלת מידע ועדכונים אודות הקורסים של היי קיו

   

  קורס פסיכומטרי תיכונים LIVE

  תלמידי התיכון נמצאים בתקופת שיא בכל הנוגע ליכולות הלמידה שלהם – הם מורגלים בכל מה שנדרש כדי לספוג מידע חדש, להפוך אותו לידע ולהשתמש בו בעת הצורך. תלמידי התיכון גם לא נרתעים מלמידה אינטנסיבית ולא חוששים ממבחנים. עובדות אלו הן יתרון משמעותי בנקודת הפתיחה של תלמידי התיכון בבואם להיבחן במבחן הפסיכומטרי. בצד הדרכה נכונה וכלי לימוד מתקדמים, תלמידי התיכון יכולים להשיג הישגים גבוהים הרבה יותר כעת מכפי שיוכלו להשיג בעתיד.

  ___________________________________________________________

  קורס קצר וממוקד
  הידע הדרוש מוכר וטרי בראשי התלמידים
  תקופה שבה התלמידים מורגלים בלמידה
  לומדים עם החברים מהכיתה
  פותח את הדלת לעתודה בצבא
  מחיר אטרקטיבי

  ___________________________________________________________

  לא ניתן לקורונה לעצור אתכם!

  תקופת הקורונה יצרה מציאות שבה לתלמידים יש יותר זמן בין בגרות אחת לאחרת ותלמידי י"א ניגשים לפחות בגרויות מבדרך כלל. על כן זה הזמן המתאים להתאמץ ולגשת למבחן הפסיכומטרי. התאמנו את תאריכי השיעורים כך שלא יפריעו לבחינות הבגרות (ראו פריסות שיעורים בהמשך).

  אנו ערוכים לכל תרחיש ולכן במידה והמבחן יידחה – אנו נשלים את הלימודים בקורס כמתוכנן ונמשיך לתמוך בתלמידים ולחזור על החומר עד למועד המבחן חדש. לא נשאיר אתכם לבד, ההצלחה שלכם היא האחריות שלנו!

   

  למה לבחור בקורס של HiGHQ LIVE

  מאות תלמידים התנסו ולמדו לפסיכומטרי מרחוק באמצעות HiGHQ Live . אנו היינו הראשונים להציע מערך שיעורים בשידור חי, באינטראקציה מלאה עם המרצה, טרם תקופת הקורונה. הייחודיות של שיעורי ה- Live מתקיימת גם בקורס פסיכומטרי התיכונים של HiGHQ , שהוא ללא ספק הקורס האיכותי והמקיף ביותר. הקורס שלנו מכוון במיוחד לשלב הקוגניטיבי שבו מצויים תלמידי התיכון, כך שהידע הנדרש לבחינה מונגש להם באופן מותאם וממוקד, עם כל הכלים הדרושים להבטחת ההצלחה שלהם. בקורס שלנו התלמידים ייהנו מחוויית לימוד מקיפה בניצוחם של המרצים המנוסים ביותר בתחום (ולא מרצים חדשים שמגויסים במיוחד לקורסי התיכונים) , אשר יהיו זמינים להם תמידית גם ב- WhatsApp.

   

  אפשרויות הלימוד והתרגול המוצעות לתלמידים בקורס מגוונות וייחודיות – 12 שיעורים מלאים המועברים בשידור חי, 10 סימולציות המדמות את המבחן האמיתי ומאפשרות לתלמידים להתרגל למבחן, ואפליקציות אינטראקטיביות בלעדיות דוגמת ה- YouDO וה- BrainWash שממקסמות את פוטנציאל ההצלחה של כל תלמיד, כי הן מתאימות את עצמן לקצב האישי של כל תלמידה ותלמיד. בנוסף 100 שעות שיעורי און ליין Live נוספות, המבטיחות שגם תרגול שיעורי בית ייעשה בליווי מרצה, וספרי לימוד מעודכנים ומפורטים המגיעים במשלוח עד לבית התלמיד.

  תמונה של מעטפהצור קשר