מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

  השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

  נציגנו עומדים לרשותכם
  לשאלות ולפרטים נוספים:

  [email protected]

  1-800-80-80-80

  שעות פעילות:

  מכירות

  א'-ה' 09:00-19:00

  ו'/ערבי חג 10:00-13:00

  שירות לקוחות

  א'-ה' 09:00-18:00

    

   קורס פסיכומטרי תיכונים LIVE

   תלמידי התיכון נמצאים בתקופת שיא בכל הנוגע ליכולות הלמידה שלהם – הם מורגלים בכל מה שנדרש כדי לספוג מידע חדש, להפוך אותו לידע ולהשתמש בו בעת הצורך. תלמידי התיכון גם לא נרתעים מלמידה אינטנסיבית ולא חוששים ממבחנים. עובדות אלו הן יתרון משמעותי בנקודת הפתיחה של תלמידי התיכון בבואם להיבחן במבחן הפסיכומטרי. בצד הדרכה נכונה וכלי לימוד מתקדמים, תלמידי התיכון יכולים להשיג הישגים גבוהים הרבה יותר כעת מכפי שיוכלו להשיג בעתיד.

   ___________________________________________________________

   קורס קצר וממוקד
   הידע הדרוש מוכר וטרי בראשי התלמידים
   תקופה שבה התלמידים מורגלים בלמידה
   לומדים עם החברים מהכיתה
   פותח את הדלת לעתודה בצבא
   מחיר אטרקטיבי

   ___________________________________________________________

   למה לבחור בקורס של HiGHQ LIVE

   מאות תלמידים התנסו ולמדו לפסיכומטרי מרחוק באמצעות HiGHQ Live . אנו היינו הראשונים להציע מערך שיעורים בשידור חי, באינטראקציה מלאה עם המרצה, טרם תקופת הקורונה. הייחודיות של שיעורי ה- Live מתקיימת גם בקורס פסיכומטרי התיכונים של HiGHQ , שהוא ללא ספק הקורס האיכותי והמקיף ביותר. הקורס שלנו מכוון במיוחד לשלב הקוגניטיבי שבו מצויים תלמידי התיכון, כך שהידע הנדרש לבחינה מונגש להם באופן מותאם וממוקד, עם כל הכלים הדרושים להבטחת ההצלחה שלהם. בקורס שלנו התלמידים ייהנו מחוויית לימוד מקיפה בניצוחם של המרצים המנוסים ביותר בתחום (ולא מרצים חדשים שמגויסים במיוחד לקורסי התיכונים) , אשר יהיו זמינים להם תמידית גם ב- WhatsApp.

    

   אפשרויות הלימוד והתרגול המוצעות לתלמידים בקורס מגוונות וייחודיות – 12 שיעורים מלאים המועברים בשידור חי, 10 סימולציות המדמות את המבחן האמיתי ומאפשרות לתלמידים להתרגל למבחן, ואפליקציות אינטראקטיביות בלעדיות דוגמת ה- YouDO וה- BrainWash שממקסמות את פוטנציאל ההצלחה של כל תלמיד, כי הן מתאימות את עצמן לקצב האישי של כל תלמידה ותלמיד. בנוסף 100 שעות שיעורי און ליין Live נוספות, המבטיחות שגם תרגול שיעורי בית ייעשה בליווי מרצה, וספרי לימוד מעודכנים ומפורטים המגיעים במשלוח עד לבית התלמיד.

   תמונה של מעטפהצור קשר

   שיחה עם נציג

   ×

   שיחת ווטסאפ