מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

  השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

  נציגנו עומדים לרשותכם
  לשאלות ולפרטים נוספים:

  [email protected]

  1-800-80-80-80

  שעות פעילות:

  מכירות

  א'-ה' 09:00-19:00

  ו'/ערבי חג 10:00-13:00

  שירות לקוחות

  א'-ה' 09:00-18:00

   מרתון בגרויות

   בבגרויות, ​אתם הולכים להצליח ובגדול! חדש! קורס מרתון להשלמת בגרויות

   שלושת השבועות האחרונים של ההכנה למבחן פסיכומטרי מכונים בשם "מרתון" (על שם ריצת ה-42 ק"מ המפורסמת). דמיינו שאתם רצים כבר 41 ק"מ, ואתם נמצאים כרגע בישורת האחרונה. אם תעצרו או תוותרו עכשיו, כל מה שעשיתם עד כה יהיה לחינם. דווקא ברגע הזה אתם חייבים לתת 110% מעצמכם ולנצח! קורס פסיכומטרי מצויין מביא אותנו למצב שבו לימוד החומר לבחינה מסתיים כשבועיים-שלושה לפני הבחינה, והידע והיכולות שצברנו מתגבשים בתקופה אינטנסיבית של תרגול. ואכן, שיטה זו הוכיחה את עצמה במשך מועדי פסיכומטרי רבים כיעילה ביותר – קורס פסיכומטרי נמדד רבות על-ידי איכות המרתון שבסופו. למרתון יש פוטנציאל להביא אותנו לשיפור עצום בציון, וחשוב לנצלו היטב.

   ניצול נכון של הזמן

   כדי לנצל את המרתון בצורה טובה ביותר, חשוב להגיע אליו מוכנים. במהלך המרתון לא תצברו עוד ידע פסיכומטרי, אלא תתמקדו בתרגול ויישום הידע שכבר רכשתם כדי לשפר את הקצב ולהספיק לענות נכון על עוד שאלות. לכן, חשוב לחזור היטב ולעומק על כל החומר הלימודי ועל כל שיטות העבודה הפסיכומטרית שנלמדו עוד לפני תחילת תקופת המרתון. אם במהלך הקורס התגלו פערים בנושאים מסוימים, חשוב לסגור אותם מהר ככל האפשר, ולהשאיר לעצמכם ראש שקט לתרגול במרתון. גם את שינון אוצר המילים חשוב לסיים כבר במהלך הקורס, כדי שבשבועיים האחרונים תוכלו להקדיש את הזמן לחזרות בלבד.

   הכנה מנטלית

   ההכנה הנפשית לבחינה היא אחד הגורמים המשמעותיים ביותר שמשפיעים על הציון הפסיכומטרי. חשוב להגיע למבחן רעננים, רגועים ומרוכזים. לכן לפני הישורת האחרונה תרצו למלא קצת את המצברים, ולכן בימים שלפני הבחינה – מומלץ בסופ"ש – תורידו מעט את קצב העבודה כדי לשמור את האנרגיות.

   תחקור היכולות האישיות

   זה הזמן להתמקד במיצוי היכולות הפסיכומטריות שלכם. לכן בתקופת המרתון תתמקדו בניתוח ההצלחות והכשלונות, היתרונות והחסרונות שלכם. לשם כך במהלך קורס פסיכומטרי ב-HIGH Q תכירו את עצמכם לעומק ותפתרו כמות גדולה של סימולציות – מבחני פסיכומטרי אמיתיים עם ציון מלא ומדויק. באמצעות הסימולציות תוכלו לחקור ולגלות באילו נושאים אתם חזקים יותר ובאילו אתם חזקים פחות, תכירו את המקומות בהם אתם נוטים ליפול ואת הטעויות הנפוצות שלכם, ואת הדגשים האישיים שעליכם לזכור בפתרון שאלות בנושאים שונים. הדרך היחידה להגיע להכרה מעמיקה כזו היא באמצעות תחקור איכותי של הסימולציות, באמצעות הכלים שמכירים אתכם הכי טוב שיש – ה-Analyzer באתר, וכמובן המרצה שלכם, שיודע עליכם הכול.

   אנרגיה חיובית

   בתקופת המרתון חשוב להניח בצד את כל הקשיים שחוויתם במהלך הקורס, ולהתמקד רק באופנים שאתם יכולים להשתפר ולהביא את עצמכם למקסימום היכולת האישית שלכם עד ליום הבחינה. הציון הסופי הוא מה שחשוב – כל השאר לא רלוונטי, לא מחושב ולא נספר בשום מקום!

   לסיכום – אם תדאגו להכין את עצמכם בצורה הטובה ביותר למרתון, המרתון הוא בעל פוטנציאל עצום להביא את עצמכם לשיפור עצום בציון. למי שחושש, כדאי לזכור ששבועיים הם המון זמן – יותר זמן מכמות הזמן שהשקעתם בלמידה לרוב המבחנים שעשיתם בחייכם! אז בואו מוכנים ובהצלחה!

   תמונה של מעטפהצור קשר

   שיחה עם נציג

   ×

   שיחת ווטסאפ