מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

  השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

  נציגנו עומדים לרשותכם
  לשאלות ולפרטים נוספים:

  [email protected]

  1-800-80-80-80

  שעות פעילות:

  מכירות

  א'-ה' 09:00-19:00

  ו'/ערבי חג 10:00-13:00

  שירות לקוחות

  א'-ה' 09:00-18:00

   הכנה לבגרות

   כידוע, על מנת להתקבל למסלול לימוד לתואר אקדמי יש לעמוד ברף מסויים הכולל לרוב את הציון הפסיכמוטרי וממוצע ציוני הבגרות של המועמד. עם הזמן, ולאור העלייה המתמדת בביקוש ללימודים גבוהים, עולה גם רף הציונים הנדרש. כתוצאה מכך, רבים נאלצים לשפר את ציוני הבגרות שהשיגו בתיכון כדי להתקבל למסלול שבחרו. אף אחד כמובן אינו שמח להבחן שוב בבחינות הבגרות, שעבור הרוב כבר נשכחו מזמן. אך מי שמוכן להשקיע בהחלט יוכל להצליח לשפרן במאמץ מרוכז של מספר חודשים בלבד.

   לכאורה מדובר במשימה כמעט בלתי אפשרית: להשיג ציון גבוה יותר בגילאי ה-20 פלוס, מספר שנים לאחר סיום התיכון – דווקא כשהחומר נשכח ברובו וללא המסגרת הבית ספרית, לצד מחוייבות שונות כמו צבא, עבודה, ועבור חלקנו גם הקמת משפחה ועוד. אך למרות שמדובר ללא ספק באתגר לא קטן, מועמדים רבים לאקדמיה עומדים בו בגבורה – הכל תלוי באופן ההכנה לבגרות. עם הכנה טובה, ניתן להתגבר על כל הקשיים שהוזכרו, ואף להנות משלל יתרונות חדשים, שלא מתקיימים בזמן התיכון.

   אז מה צריך לדעת לפני ש"קופצים למים" ונרשמים לבחינת הבגרות? ראשית, מומלץ במיוחד להעזר בקורס הכנה לבגרות. קורס כזה אמנם כרוך בהוצאה כספית לא קטנה, אך בתמורה הוא מספק את המסגרת והחומר החיוניים, בתוספת תמיכה וליווי צמודים, המגדילים לאין שיעור את סיכויי ההצלחה – במיוחד עבור מי שעליו לשפר את ציון הבגרות במספר מקצועות שונים או להבחן במקצועות שלא נבחן בהם בעבר.

   כיצד קורס כזה מאפשר הצלחה גדולה יותר מאשר בתיכון? תחילה, בתיכון נלמדים הרבה יותר מקצועות בו זמנית, בעוד שלצורך שיפור הממוצע לרוב יספיק מקצוע אחד או מקצועות בודדים. לכן, בתיכון נלמד כל מקצוע למשך 45 דקות, ואז עוברים למקצוע הבא וחוזר חלילה כך שעד לשיעור הבא באותו מקצוע החומר מספיק להשכח ולהתערבב עם החומר הנלמד ביתר המקצועות. לחילופין, בקורס הכנה הממוקד במקצוע אחד עוסקים אך ורק בו במשך יום שלם. כך ניתן ללמוד "לעומק" וליצור רצף למידה אפקטיבי, במיוחד כאשר הנושאים הכלולים במקצוע מבוססים ונבנים זה על זה כמו מגדל.

   בנוסף, התלמידים בקורס כזה, שלרוב כבר בחרו לעצמם מסלול לימודים, הרבה יותר מחוייבים, אחראיים ובוגרים מתלמידי התיכון, הלומדים בו פשוט כי כולם עושים כך. לכן, האווירה בקורס רצינית ופרודקטיבית בהרבה, ללא עיסוק בבעיות משמעת, ובכלל בענייני החינוך במובנו הרחב – העומד בלבם של הלימודים בתיכון.

   גם המורים המלמדים בקורסים כאלו הם לרו מוכשרים ואיכותיים יותר ממורי התיכון (מבלי לפגוע בהם). לחברות פרטיות המציעות את הקורסים יש פשוט אפשרות כלכלית להעסיק את טובי המורים בכל תחום, שידעו לסחוט מכם את מלוא הפוטנציאל, ובכוחם להפוך גם את הנושאים ה"יבשים" והמשעמים ביותר לחווייה מרתקת ואיפלו מהנה.

   תמונה של מעטפהצור קשר

   שיחה עם נציג

   ×

   שיחת ווטסאפ