השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HighQ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

reception@high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:
א'-ה': 9:00-21:00 | ו': 9:00-13:00
בשליחת הפרטים הינך מאשר/ת קבלת מידע ועדכונים אודות הקורסים של היי קיו

איך לעשות פסיכומטרי ולהישאר בחיים

המבחן הפסיכומטרי הוא למעשה שער הכניסה לעולם האקדמי. אוהבים את זה או לא – ככה זה, חייבים אותו. הלמידה אליו הפכה כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו (צבא, טיול, פסיכומטרי, אוניברסיטה…). אבל המבחן הפסיכומטרי הוא עוד משהו עבור תלמידים רבים: הוא מקור לחשש, תסכולים ואפילו פחדים שלא מאפשרים להם למצות את הפוטנציאל הפסיכומטרי שלהם.

אנחנו פה בדיוק בשביל זה: להראות לכם שהשד הזה לא כל כך נורא אם יודעים מה לעשות איתו. ואנחנו יודעים. כי High Q הוקמה כבר ב-1984 (רבים מכם לא היו אז בתכנון בכלל) וזה אומר המון ניסיון, ידע עצום, ים תלמידים מרוצים (יותר מ-250,000) וסניפים בכל רחבי הארץ (43 סניפים בכל האזורים).

עושים קורס פסיכומטרי בראש קצת אחר

  1. הדבר הראשון והכי חשוב: עבור המורים שלנו אתם במרכז. אנחנו בוחרים אותם עם פינצטה – זה ברור, הם תותחים בפסיכומטרי – זה ברור, הם עוברים הכשרה ארוכה בטירוף ואנחנו לא מוותרים להם על פסיק – זה ברור. אבל המורים שמסיימים אצלנו בהצלחה את ההכשרה ונכנסים לכיתה הם כאלה שבאו ללמד לא כי הם יודעים את החומר, אלא כי הם מורים בנשמה, אכפת להם מהתלמידים, לא מהחומר. הם יקחו אתכם יד ביד וילוו אתכם לכל אורך הקורס, בטלפון, במייל, באתר לתלמיד וכמובן בשיחות אישיות אחד על אחד. לא כי אמרנו להם, כי ככה הם.
  2. הסוד לפסיכומטרי מוצלח: כיתות קטנות. זהו, גילינו לכם את סוד. אנחנו הבנו כבר מזמן שכשלומדים בכיתות קטנות וכל אחד מקבל את היחס האישי והקרוב מהמורה אפשר להגיע רחוק יותר. בשורה אחת: בכיתה גדולה המורה מלמד את החומר בכיתה קטנה המורה מלמד את התלמידים. בעוד שורה אחת: בכיתות קטנות קולטים יותר טוב את החומר. נקודה.
  3. כדי לייצר לכם סביבת למידה נוחה ומתקדמת הקמנו אתר פשוט מטורף. באמת. האתר מתאים את עצמו אליכם ויש בו אפליקציות מתקדמות ואפקטיביות (בדוק) עם כמות תרגילים כמעט אינסופית! איך מתאים הוא את עצמו אליכם? לפי ההצלחה שלכם בתרגולים ובסימולציות האתר מעלה ומוריד את רמת הקושי, הוא עוקב אחרי התקדמות שלכם ומעדכן אתכם כמובן, אבל גם את המורה שלכם! זה אומר שהמורה שלכם יודע בכל רגע מה מצבכם, במה התחזקתם ומה שכחתם לתרגל. אתם לא לבד אפילו לרגע אחד.בטוח שמעתם מחברים על BrainWash. זה פיתוח מהפכני שלנו שמלמד אתכם אנגלית בלי שתשימו לב. גאוני לא? מחקרים מראים שזו השיטה המהירה והמוצלחת ביותר ללימוד מילם חדשות. המילים פשוט נשתלות לכם במוח, אם תרצו ואם לא.

    ומה לגבי Personal Trainer? זה מאמן אישי שאחראי על החלק הכמותי של הבחינה. זו מערכת עם מאגר עצום של תרגילים שמחולקים לפי רמת קושי וסוג השאלה, כמובן עם פתרונות מלאים והכל. זה מאוד ישפר לכם את החשיבה ואת טכניקת העבודה.

    ואחרי הכל ה-Analyzer שלנו יגיש לכם דו"ח שמסכם כל סימולציה שעשיתם ויראה לכם בדיוק היכן טעיתם , מה הייתה הטעות ובאילו נושאים כדאי לכם לתרגל עוד. זה עוד צעד קטן בדרך לציון שאתם צריכים.

  4. לא הבנתם בשיעור? לא התרכזתם? פספסתם שיעור? יש לנו פתרון גם עבורכם. זה נקרא LOD (Lessons On Demand), וזה ה-VOD של עולם הפסיכומטרי. כל השיעורים זמינים עבורכם במחשב 24/7 כדי שתחזרו על החומר מתי שנוח ואיפה שנוח לכם.
  5. 10 סימולציות מלאות כדי שתבואו מוכנים. הסימולציות האלה מתקיימות לכל אורך הקורס, לא רק בסופו. כי בסופו של דבר, מבחן פסיכומטרי זו מיומנות וכמו כל מיומנות צריך זמן וניסיון כדי להתמקצע בה. עד כמה שזה אולי נשמע מוזר, לדעת לפתור נכון כל תרגיל בנפרד זה לא מספיק. צריך לדעת לעמוד בזמנים, לתכנן נכון את הפרק, לגשת לשאלה כמו שצריך. וחייבים בטחון עצמי. הסימולציות נותנות לכם את כל זה. הן גם מספרות למורה שלכם מה המצב שלכם בכל שלב בקורס ובעזרת כלי הניתוח המתקדמים שלנו, המורה יבנה לכם תכנית אימון אישית ופרטנית לחיזוק החולשות.
  6. חווית לימוד אחרת לגמרי. גם בזכות המורים והיחס אבל גם הודות לשיטת הלמידה בכיתה, דרך מצגות מתקדמות. המצגות פועלות הן על הזיכרון הוויזואלי והן על הזיכרון השמיעתי. עם המצגות הללו החומר ברור, פשוט וכיפי בלי לבזבז זמן מיותר והמורה ממוקד בכם, התלמידים, במקום בלוח ובטושים.

לימודי פסיכומטרי? בסוף זה הכל אנשים

ובסופו של דבר, זה באמת מגיע לשורה התחתונה הזאת: מה הציון שאתם צריכים ואיך מגיעים לשם. אצלנו, התשובה מתחילה באנשים, במורים שלנו, באיכפתיות שלהם. הם יודעים איך להביא אתכם לשם, ובשביל להגיע לשם הם יתאימו לכם את התרגול באופן אישי, יבדקו אתכם בכל שלב ושלב וגם ישלחו לכם מיילים באמצע הלילה, יתקשרו לתזכר אתכם, ישאלו כל הזמן מה מצבכם, וידחפו אתכם למקסימום. ככה זה ב-High Q: המורה יוציא לכם את המיץ, כדי שאתם תוציאו את הציון שאתם צריכים.

רוצים להירשם, לקבל עוד פרטים או לשאול שאלה? אין שום בעיה, התקשרו עכשיו 1-800-80-80-80 ונשמח לענות על כל שאלה שיש לכם!

תמונה של מעטפהצור קשר