השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HighQ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

reception@high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:
א'-ה': 9:00-21:00 | ו': 9:00-13:00
בשליחת הפרטים הינך מאשר/ת קבלת מידע ועדכונים אודות הקורסים של היי קיו

יחס אישי

התפיסה הפדגוגית שלנו מתבססת על כך שלכל אחד מכם יש יתרונות וחסרונות שיחודיים לו. במהלך שנות הלימוד במערכת החינוך צברתם ידע, ניסיון וכלים רבים שעתידים לשרת אתכם בתהליך הלמידה למבחן הפסיכומטרי ובמבחן עצמו. אמנם, אין שני תלמידים שעומד לרשותם בדיוק אותו ארגז כלים. בנוסף, כל אחד מכם חזק או חלש יותר בתחומים אחרים – אחד חלש בגיאומטריה, שנייה טובה בהגיון, שלישי טוב בבעיות מילוליות ורביעית טובה דווקא באנלוגיות. כדאי גם לזכור שבמהלך קורס הפסיכומטרי החיים אינם עוצרים מלכת – חלקכם עובדים, משרתים, עוסקים בספורט, נמצאים במערכות יחסים, עוזרים בבית וסתם אוהבים זמן פנוי. זה ממש ברור שאין שני תלמידים זהים. כעת נשאלת השאלה – האם כולם צריכים ללמוד את אותו הדבר?

התשובה במילה אחת: לא. התשובה בשתי מילים: יחס אישי. התשובה בהמון מילים: יחס אישי שהמורה שלך יעניק לך לאורך כל הדרך!

זה מתחיל בשיחות האישיות עם המורה שמובנות בלוח הזמנים של הקורס בהן תנתחו יחד את היתרונות והחסרונות הפסיכומטריים שלכם. אתם תעשו זאת לאור ההתקדמות המקצועית ותבנו תכנית תרגול שמותאמת אישית לצרכים ולאורח החיים שלכם. הזמינות התמידית באמצעי התקשורת השונים, העזרה האישית בכיתה, שיעורי הבית האישיים והתכנית התפורה לצרכים שלכם הופכים את היחס האישי לחלק משמעותי במהלך הקורס.

אין כמו מורה תומך שילך איתך יד ביד לכל אורך המסע עד הבחינה (ובדרך כלל גם אחריה – קשה להתנתק אחרי שנקשרים כל כך לאורך התקופה).

קורס הפסיכומטרי שלנו משלב מערכת פדגוגית שתאפשר למורה לעקוב אחר התקדמות האישית שלך לאורך כל הדרך. על ידי שימוש בנתונים אלו יוכל המורה לכוון אותך באופן יעיל לעבר ההצלחה. היחס האישי בשילוב הכיתות הקטנות, הסימולציות, הטכנולוגיה החדשנית וכלים נוספים לאיסוף נתונים על יכולותיך השונות – הם המפתח שלך להצלחה!

תמונה של מעטפהצור קשר