השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HighQ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

reception@high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:
א'-ה': 9:00-21:00 | ו': 9:00-13:00

היתרונות שלנו

החזון המקצועי של High Q מושתת על האמונה כי ניתן לשפר את היכולת האישית שלך ולעזור לך לממש את יכולתך. לצורך כך, עומדים לרשותך אמצעי ההוראה המתקדמים ביותר בעולם, אשר מקדמים אותך אל המטרה בצעדי ענק, באמצעות שימוש בטכנולוגיות הוראה חדשניות וייחודיות. הטכנולוגיות מפותחות על ידי מחלקות המחקר והפיתוח שלנו בארץ ובעולם.

את טכנולוגיות ההוראה המתקדמות שלנו תפגוש בכיתה, בבית וביניהם (במחשב, בסמארטפון ובטאבלט). הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות לך למידה אדפטיבית. תותאם לך תכנית לימוד ותרגול דינמית שתשנה את רמת הקושי, הקצב והלמידה על פי תהליך ההתקדמות שלך. יחד עם המורה, תנצל את הטכנולוגיות העומדות לרשותך על מנת להשיג יתרון משמעותי על שאר התלמידים שאינם לומדים ב-High Q ותגיע מוכן באופן מיטבי לבחינה הפסיכומטרית.

מה הופך את הקורס שלנו למוביל והנדרש ביותר ב-30 השנים האחרונות?

אמנות ההוראה

העובדה כי כל תלמיד הוא עולם ומלואו הופכת את ההוראה לתחום מורכב ומסובך. במשך למעלה מ-30 שנה חקרנו, פיתחנו, למדנו ושכללנו את שיטות ההוראה שלנו לאמנות של ממש – אמנות ההוראה.

קראו עוד => לחץ כאן

Gamification

אחד התחומים הלוהטים בעולם ההוראה הגלובלי הוא ה-Gamification, לימוד באמצעות משחק. מחלקות המחקר והפיתוח של קבוצת High Q העולמית מפתחות במיוחד עבורך עשרות אפליקציות של משחקים פסיכומטריים מיוחדים בכל הנושאים. כך תוכלו להפוך למומחי פסיכומטרי בכל מקום בו תהיו, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. זהירות – זה ממכר!

עולם הלימוד תוך כדי משחק => לחץ כאן

התלמידים הכי מרוצים

ידוע שאין הנחתום מעיד על עיסתו. תמיד כדאי לשמוע מה יש לתלמידים שלנו להגיד על הקורס. אתם הרי תכנסו לנעליים שלהם בעוד תקופה קצרה. שימו לב שלמרות האתגר והמסע המפרך של ההכנה למבחן, הם לא מצליחים להוריד את החיוך מהפנים.

שמעו מה יש להם להגיד => לחץ כאן

ללמוד בסביבה מתקדמת

טכנולגיית ההוראה המתקדמת שלנו מובילה את הקידמה והחידושים בתחום הוראת הפסיכומטרי. אתר מתקדם עם אינסוף אפשרויות לימוד ותרגול, מעל 20 אפליקציות לסמארטפון שיאפשרו לך ללמוד בכל מקום, ה-BrainWash המפורסם שילמד אותך אלפי מילים בזמן קצר ועוד המון הפתעות.

חשיפה לטכנולוגוית ההוראה => לחץ כאן

מורה טוב זה מורה לחיים

קורסים מצוינים מתחילים במורים מצוינים. המורים שלנו מגיעים ממגוון תחומים באקדמיה, בתעשייה, בהוראה וחינוך, ומרכיבים נבחרת מנצחת שמשלבת בין מקצועיות חסרת פשרות לאהבת האדם שכה מאפיינת אותם.

בואו להכיר אותם => לחץ כאן

יחס אישי שמעיף אותך

התפיסה הפדגוגית שלנו מתבססת על כך שכל תלמיד הוא שונה ולכל אחד יש יתרונות וחסרונות שייחודיים לו. לכן, המורים שלנו לוקחים כל אחד ואחת מכם כפרויקט אישי ומלווים אתכם יד ביד לכל אורך הדרך. רק כך אנחנו מאמינים שאפשר להגיע לציון החלומות שלכם.

יחס אישי בתכלס => לחץ כאן

חומרי לימוד חמים מהתנור

כשאתם משתמשים בספרים הרבים שתקבלו במהלך הקורס ובטכנולוגיה המיוחדת שלנו להוראת פסיכומטרי, אתם יודעים שכל שאלה נבחרה ונבדקה בקפידה כך שאתם מנצלים את זמן הלימוד שלכם לטובת החומר הכי חם ומעודכן שיש. מחלקות המחקר והפיתוח – מצדיעים לכם.

בואו להכיר אותם => לחץ כאן

לומדים בכיתות קטנות

עשרות שנים של ניסיון בהכנת תלמידים למבחן הפסיכומטרי הובילו אותנו למסקנה חד משמעית – כדי לספק את מלוא תשומת הלב והיחס הנדרש לכל תלמידה ותלמיד יש ליצור מסגרת אשר תאפשר קיומם של תנאים אלו. המשמעות – הכיתות הכי קטנות!

למה זה חשוב? => לחץ כאן

יש לך סניף ליד הבית

פתחנו מעל 20 סניפים ברחבי הארץ. מדוע? התשובה פשוטה – בשביל הנוחות שלכם! החלטנו לחסוך לכם את טרחת הנסיעות לסניפים מרוחקים ופתחנו עבורכם סניף ליד הבית. כך תוכלו לנצל כל רגע פנוי בשביל ללמוד ולהתקדם.

ללמוד בקצב שלך

כבר ביום ההרשמה תקבלו שם משתמש וסיסמה לאתר האדפטיבי המתקדם שיאפשר לכם אלפי שעות תרגול במגוון כלים ייחודיים שפותחו בהתאמה לצרכים שלכם.

ללמוד בכל מקום

יותר מ-20 אפליקציות ייחודיות לסמארטפון שלכם יאפשרו לכם ללמוד אוצר מילים באנגלית ועברית, לשפר את יכולותיכם בכל הפרקים ולתרגל כמה שתרצו. האפליקציות שלנו יאפשרו לכם לתרגל בכל מקום בקלות ובנוחות. כך תוכלו לנצל טוב יותר את תקופת הלימודים לבחינה הפסיכומטרית.

להיות איינשטיין אם תרצו

סיפרו לך שנולדת עם פוטנציאל מסויים והמטרה שלך בחיים היא לממש אותו? היום המדע כבר מראה שטעו! יצרנו עבורך מעבדה קוגניטיבית שלא רק תעזור לך לממש את הפוטנציאל שלך – אלא אפילו תרחיב אותו! פשוט כך – חדר כושר למח. שיפור יכולות זיכרון מגוונות, מולטי-טסקינג ועוד הם רק חלק מהיכולות שיעזרו לך לשפר את הציון שלך בבחינה (ובחיים בכלל). ניתן להתחיל כבר עכשיו בחדר הכושר למוח שפתוח לכולם!

כיתה דיגיטלית

אנחנו מאמינים שעל מנת להשאר מרוכזים ולהפיק את המיטב במהלך השיעורים בכיתה, חשוב שההוראה תהיה אינטראקטיבית ומהנה. כל השיעורים מועברים באמצעות הקרנה וקול, ובמקביל, המורה ישלב בין החומר הנלמד לשאלות שלכם. כך תהנו משיעורים יעילים, מתוחכמים ומרתקים. באמצעות המחשה מדויקת יותר של כל שאלה קולטים את החומר בצורה אופטימלית!

BrainWash

2016 BrainWash, פטנט רשום ייחודי, הוא הכלי הטכנולוגי המתקדם בעולם ללימוד אוצר מילים. זו היא הדרך היחידה ללמוד אלפי מילים תוך חודשים ספורים! ה-2016 BrainWash מלווה באפליקציות נוספות שיאפשרו לכם לחזור על מה שכבר למדתם לפני השינה ובסופי שבוע. כך תהיו בטוחים שתדעו את כל המילים במאגר בזמן הבחינה.

לשומרי המסורת ביניכם, פיתחנו בין היתר גם את מילון "מילים של שבת" על מנת שתוכלו להפריד בין קודש לחול.

שיעורים בזמן שלך סביב השעון

הפסדת שיעור כי יצאת למילואים? אחותך התחתנה? עקרו לך שן בינה? אל חשש!

כל שיעורי קורס הפסיכומטרי שלנו מוקלטים ומחכים לך ב-Lessons On Demand) LOD). כך תוכל להשלים חומר שהחסרת, וגם להתעמק בנושאים שאתה מתקשה בהם ולהתכונן באופן יעיל יותר לבחינה.

אוהב לשאול עשר פעמים את אותה השאלה?

Personal Trainer היא מערכת לימוד שמטרתה לתרגל את היכולות המתמטיות הטכניות שלך. לא רק שהמערכת מאמנת אותך על עבודה בזמנים קצרים וטכניקה מתאימה, היא גם מסבירה ומלווה אותך שלב אחרי שלב עד שתגיע לשיא היכולת שלך. מאמן אישי כבר אמרנו?

מתאים לך?

"מתאים לי" היא מערכת אדפטיבית לתרגול כל הנושאים בבחינה שמתאימה את רמת התרגילים לרמה שלך. צדקת? הרמה עולה. טעית? הרמה יורדת. אלפי שאלות יאתגרו אותך ויגרמו לך לרצות להשתפר עוד ועוד.

קשה באימונים קל בקרב

סיימת לפתור בכיתה סימולציה והזנת אותה באתר? כעת תוכל לחקור לעומק את ההצלחות והטעויות שלך, לראות הצעות שונות לפתרון השאלות ולנתח באמצעות האנלייזר את החוזקות והחולשות הפסיכומטריות שלך. לאחר שתנתח את הסימולציה ותתייעץ עם המורה שלך תדע בדיוק היכן כדאי לך להשקיע תרגול רב יותר.

אמנות ההוראה כבר אמרנו?

High Q היא החברה היחידה בשוק ההכנה לבחינה הפסיכומטרית אשר מציעה במסגרת הקורס מערכת לימוד ייחודית באינטרנט, המייעלת באופן משמעותי את תהליך הלמידה ומבטיחה הכנה אופטימלית לבחינה.
המערכת, הידועה כמתקדמת מסוגה בעולם ומהווה פטנט עולמי, מאפשרת לנו לעקוב אחר הידע והבעיות האישיות של כל תלמיד ותלמיד באופן אישי ובזמן אמת ובכך להפוך את הלימוד בקורס לאישי ממוקד ולאפקטיבי ביותר.
אז איך זה עובד?Vocabulabהמערכת המותאמת ללימוד מילים באמצעות האינטרנט. המערכת מהווה פטנט עולמי לשיטת לימוד המילים לבחינה הפסיכומטרית. באמצעות מאגר המילים והתכנים הייחודיים המאפשרים התאמה לבסיס הנתונים האישי של כל תלמיד ותלמיד, הופכת הלמידה לקלה יותר, מהנה יותר ואפקטיבית הרבה יותר! Brainwash פיתוח מהפכני של חברת High Q בתחום לימוד השפות. התוכנה משמשת את High Q ללימוד שפות ברחבי העולם והוכחה באמצעות מחקרים מדעיים כשיטה המהירה והיעילה ללימוד מילים. השיטה פועלת במקביל על חושי השמיעה והראייה לשם למידה והטמעה אופטימלית של המילים בזכרון.Personal Trainerהמאמן האישי שלך להצלחה בחלק הכמותי. התוכנה מכילה מאגר אינסופי של תרגילים המחולקים לפי רמות קושי וסוג שאלות, כאשר לכל שאלה במאגר מוצגת הדרך המלאה לפתרון. המאמן האישי משפר את טכניקת העבודה ואת מהירות החשיבה ובכך מתרגל חסכון זמן יקר בפתרון תרגילים בבחינה הפסיכומטרית.בוחן בקיאותליישר קו עם המורה. בוחן הבקיאות באתר בלימוד מאפשר למורה לדעת בזמן אמת שהתלמיד מבין ומיישם את החומר הנלמד בכתה. באופן זה יכול המורה לנתח בעיות ולסייע אישית לכל תלמיד להתגבר עליהן באופן ממוקד.Analyzerמערכת ניתוח הסימולציות האינטרנטית. High Q שמה דגש על הסימולציות ככלי הכרחי לצבירת יתרון משמעותי בבחינה הפסיכומטרית. הסימולציה הראשונה מתבצעת כבר בשבוע השלישי של הקורס ומאפשרת לתלמיד התנסות והתמודדות מקצועית ופסיכולוגית עם הבחינה בזמן אמת. במשך הקורס מתבצעות 10 סימולציות שהתלמיד מקבל עליהן ציון המקביל לציון פסיכומטרי. באמצעות תוכנת האינטרנט המתקדמת, יכול התלמיד להבין לעומק את הנושאים שבהם הוא התקשה, ובעזרת הכוונת המורה, למקד את התרגול בנושאים ספיציפיים ולייעל את הלימוד.SWOT הטכנולוגיה שלנו – ההצלחה שלך! האפליקציה הגאונית הזו, הייחודית לקבוצת היי-קיו העולמית, מנתחת בכל רגע נתון את מכלול הנתונים שלך וממליצה לך איך להתכונן לבחינה באופן היעיל והממוקד ביותר.עדכון בזמן אמתתמיד הראשונים לדעת. מערכת הלימוד האינטרנטית של High Q מאפשרת לתלמידים שלנו להיות הכי מעודכנים והכי מוכנים לבחינה הפסיכומטרית. צוות הפיתוח של High Q בשיתוף עם מיטב המורים, מנתחים את השאלות שהופיעו בבחינה האחרונה ומעדכנים את חומרי הלימוד באתר בזמן אמת.תרגול מותאם בזמניםלהיות עם היד על הסטופר. אתר הלימוד של High Q מאפשר לתלמיד, כבר מהשלבים הראשונים של הקורס, לתרגל באמצעות מדידת זמנים. כך יכול המורה לעקוב אחרי זמן פתירת התרגיל ולסייע לתלמיד להשתפר לאורך הקורס.

תמונה של מעטפהצור קשר