מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

  השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

  נציגנו עומדים לרשותכם
  לשאלות ולפרטים נוספים:

  [email protected]

  1-800-80-80-80

  שעות פעילות:

  מכירות

  א'-ה' 09:00-19:00

  ו'/ערבי חג 10:00-13:00

  שירות לקוחות

  א'-ה' 09:00-18:00

   כיתות קטנות

   מספר התלמידים שעליהם אחראי כל איש חינוך הוא גורם קריטי שמשפיע על איכות ההוראה. גם בדירוגי מערכות החינוך בעולם, אחד הקריטריונים הנבדקים הוא מספר התלמידים בכיתה, או היחס בין מספר הסטודנטים למספר המרצים במוסד הלימודי. אין צורך לקרוא מחקרים שנעשו מעבר לים כדי לדעת שקשה בהרבה ללמוד בכיתה בת ארבעים תלמידים מאשר בכיתה בת עשרים תלמידים, ורבים מבוגרי מערכת החינוך הישראלית יכולים להעיד על כך.

   הכוונה אישית

   מטרתו העיקרית של קורס הפסיכומטרי היא להביא את כל הסטודנטים לציון היעד שהם מציבים לעצמם בבחינה. הדבר יתאפשר רק כאשר כל מרצה מכיר את הסטודנטים ואת יכולותיהם על בוריין, ויכול לכוון כל סטודנט להשתפר בתחומים שבהם ניכרים חסרונותיו. היכרות כזו קלה וטבעית בכיתה קטנה ואינטימית, אך היא בלתי אפשרית בכיתות גדולות מדי. כיתות קטנות מאפשרות למרצה לקיים שיחות אישיות עם כל סטודנט, לעמוד על הישגיו בסימולציות ולכוון אותו באופן אישי. השילוב שיש ב-HIGH Q בין כיתות קטנות ואתר ענק הוא שילוב מנצח, והוא מאפשר ניתוח ומעקב אחר העבודה וההישגים של כל תלמיד.

   איכות השיעורים

   השיעורים בכיתות קטנות מהנים ומועילים יותר מהשיעורים בכיתות גדולות. כיתות קטנות מאפשרות למרצה לענות על יותר שאלות, ולסטודנטים לבוא לידי ביטוי, וכך למנוע מבעוד מועד היווצרות פערי ידע. כיתות קטנות מאפשרות גם יותר אתנחתות קומיות (אין תלמיד ב-HIGH Q שלא מכיר את "בחני המקהלה" – תחרויות מילים בזמן השיעור), הפסקות נדיבות יותר (החשובות מאוד ללמידה יעילה) והצגת דוגמאות רבות יותר בכל נושא. כל אלה תורמים לאווירה בכיתה ומשפרים מאוד את חווית הלמידה, והופכים את הקורס ליעיל ומהנה גם יחד.

   קשרי חברות

   בכיתות קטנות נוצרים קשרים חברתיים בין הסטודנטים בקצב מהיר יותר. יחסי חברות בקורס משפרים במידה ניכרת את ההנאה מהלימודים, ולכן מגבירים את יעילות הלמידה ומובילים לציונים גבוהים יותר! הודות לכיתות הקטנות, ב-HIGH Q הסטודנטים נהנים מארוחות בוקר, ארוחות ערב, תחרויות צילומים, תרגול פסיכומטרי משותף ומשחקים. מנסיוננו, סטודנטים מביעים סיפוק רב יותר מאשר בכל קורס פסיכומטרי אחר, בין היתר בגלל האווירה בכיתה ויחסי החברות שנוצרו בין הסטודנטים.

   אם כן, מספר התלמידים בכיתה הוא גורם מכריע שמשפיע על איכות הקורס. קורס פסיכומטרי איכותי הוא קורס שבו הסטודנטים לומדים בהנאה ומקבלים תשומת לב אישית ומקצועית. בדיוק כשם שבכבישים עמוסים נוצרים פקקי תנועה המאטים את הנסיעה השוטפת, כך בכיתות עמוסות לעייפה קשה להתקדם בלימוד, והצפיפות מעכירה את מצב הרוח ואת חוויית הלמידה. כיתות קטנות יאפשרו לכם להצמיד את הדוושה לרצפה ולהגביר מהירות בזמן שאתם מתקדמים לעבר הבחינה.

   תמונה של מעטפהצור קשר

   שיחה עם נציג

   ×

   שיחת ווטסאפ