מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

  השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

  נציגנו עומדים לרשותכם
  לשאלות ולפרטים נוספים:

  [email protected]

  1-800-80-80-80

  שעות פעילות:

  מכירות

  א'-ה' 09:00-19:00

  ו'/ערבי חג 10:00-13:00

  שירות לקוחות

  א'-ה' 09:00-18:00

   &nsbp;

   נגמרו התירוצים – השלמת בגרויות לחיילים משוחררים

   יצאתם לטיול הגדול לפני הצבא ועכשיו השתחררתם? או אולי השתחררתם ועכשיו חזרתם מהטיול הגדול? כך או כך, עכשיו הזמן להתחיל את חייכם הבוגרים. אבל רגע לפני הרישום ללימודים אקדמיים, בייחוד במקצועות נחשקים, דורשים מכם פתאום תעודת בגרות מלאה… אז מה עושים אם בזמן שכולם חרשו בלימודים, אתם העדפתם לבלות בים? זה לא סוף העולם! דווקא אחרי הצבא זה הזמן להשלים בגרויות. למה? כל התשובות בפנים.

   התקופה שאחרי הצבא היא המשמעותית ביותר. בתקופה זו הצעירים בונים את עתידם כבוגרים, רגע לפני ההתחייבויות האחרות של משפחה וילדים. בחישוב פשוט, אם תתחילו ללמוד לימודים אקדמיים מייד אחרי הצבא, תסיימו אותם בעודכם צעירים, סביב גיל 25, ותוכלו כבר להשתלב במגוון מקצועות נחשקים.

   אולם אם תרצו לפנות ללימודים גבוהים במקצועות כמו הנדסה, היי-טק, משפטים, כימיה ומקצועות אחרים, יהיה עליכם לעמוד בתנאי קבלה הכוללים תעודת בגרות מלאה ו-5-4 יחידות עם ממוצע ציונים גבוה (באנגלית ומתמטיקה). על כן התקופה שאחרי הצבא היא הטובה ביותר לשפר ציונים או להשלים בגרויות.

   למה כדאי לשפר או להשלים בגרויות דווקא אחרי השירות הצבאי?
   כי אף פעם לא מאוחר לשפר ציונים

   היופי בבחינות הבגרות הוא שתמיד אפשר לשפר ציונים ולהוסיף יחידות לימוד. אם הציון 75 בפיזיקה מפריע לכם להתקבל למקצוע שאתם רוצים, או אם תרצו לשפר מ-4 יח"ל במתמטיקה ל-5, תמיד תוכלו לעשות זאת. שיפור הציונים הוא לא בשמים ואפשרי בזמן קצר מאוד.

   תקופה של ראש נקי

   התקופה שאחרי הצבא מאופיינת בראש נקי ובריכוז מרבי – בדיוק מה שצריך כדי להשלים בגרויות. בלי לחץ של משפחה וילדים, בלי הסחות דעת ובלי תחרות בין התלמידים בכיתה.

   זה הזמן להירשם ללימודים

   הזמן שאחרי השחרור מהצבא הוא הזמן המתאים ביותר לחשוב על העתיד, ולכן רבים פונים להירשם ללימודים אקדמיים. אבל רגע לפני, חשוב מאוד להגיע עם ציונים טובים וכמה שיותר יח"ל, על מנת להתקבל למקצועות נחשקים – ולכן זה הזמן לשפר ציונים ולהשלים בגרויות.

   באילו מועדים ניתן לגשת לבגרויות?

   יש שני מועדים בשנה:

    

   • מועד קיץ – המתחיל בסביבות חודש ינואר ועד יולי.
   • מועד חורף – המתחיל בסביבות חודש ספטמבר ועד פברואר.

    חשוב לזכור כי המקצועות המוגברים: פיזיקה, תנ"ך, ספרות וגיאוגרפיה מתקיימים רק במועד קיץ. על כן חשוב לתכנן היטב את תחילת הלימודים.

   מועדי פתיחת התיק לבגרויות:

    

   • לבחינות במועד קיץ: מ-1 בפברואר ועד 20 במרס.
   • לבחינות במועד חורף: מ-1 בספטמבר ועד 20 בנובמבר.

   חיילים משוחררים משלימים בגרויות ב-High-Q!

   אל תוותרו לעצמכם בקלות! תמיד אפשר להשלים בגרויות ולשפר ציונים כדי להתקבל למוסדות לימוד גבוהים. המוסד להשכלה High-Q מציע מגוון קורסי השלמה ושיפור בגרות לחיילים משוחררים במגוון מסלולים נוחים, ובהם למשל אפשרות ללימודים בשידור חי. אותם הקורסים, אותם התכנים, עם מרצה קבוע, מכל מקום שנוח לכם!

   תמונה של מעטפהצור קשר

   שיחה עם נציג

   ×

   שיחת ווטסאפ