מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

  השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

  נציגנו עומדים לרשותכם
  לשאלות ולפרטים נוספים:

  [email protected]

  1-800-80-80-80

  שעות פעילות:

  מכירות

  א'-ה' 09:00-19:00

  ו'/ערבי חג 10:00-13:00

  שירות לקוחות

  א'-ה' 09:00-18:00

   GUS LOGO

   Global University Systems

   היא רשת בינלאומית של מוסדות להשכלה גבוהה, שהוקמה בתשוקה להנגשת השכלה הרלוונטית לעולם העבודה של ימינו.

   Global University Systems מספקת מגוון רחב של תוכניות, כולל תוכניות לתואר ראשון, תוכניות לתואר שני, הכשרה מקצועית, הדרכה בשפה האנגלית, ותוכניות ללימודי חברה ומנהל. כשמישהו בוחר ללמוד באחד המוסדות של GUS  – בין אם בקמפוס באירופה, בצפון אמריקה או אפילו באופן מקוון בבית – הוא מצטרפים לרשת השכלה של למעלה מ -50 אלף תלמידים ברחבי העולם.

   Global University Systems מבוססת בחלק מהערים הגדולות בעולם, עם קמפוסים בלונדון, בירמינגהם ומנצ'סטר,; על פני האוקיינוס האטלנטי בטורונטו, שיקגו וונקובר, וכן ברחבי העולם במקומות כמו סינגפור, גרמניה וישראל.

    

   חוויית התלמיד היא בראש סדר העדיפויות שלנו ב- Global University Systems. למעלה מ -40,000 סטודנטים לומדים איתנו כיום ברחבי העולם, בקבוצות למידה מגוונות מבחינה תרבותית שתמיד מציעות פרספקטיבה חדשה.

   ב- Global University Systems  משקיעים כל הזמן הן במתקנים והן בחומרי הלימוד עבור כל אחד מהמוסדות שלנו, ומבטיחים שכל סטודנט יקבל את החינוך הרלוונטי והעדכני ביותר.

   ב- Global University Systems מבינים שלכל אחד יש מחויבויות אחרות בחיים, ושאין ביכולתו ללמוד במשרה מלאה. לכן ישנן מגוון של אפשרויות שיתאימו לכולם – ניתן ללמוד במשרה מלאה, במשרה חלקית, בקמפוס ואפילו בבית, הודות לפלטפורמת הלמידה המקוונת המקיפה של החברה. ב- Global University Systems עובדים קשה כדי להבטיח שתוכניות הלימוד יהיו רלוונטיות לכלל הסטודנטים של החברה.

   תמונה של מעטפהצור קשר

   שיחה עם נציג

   ×

   שיחת ווטסאפ