מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

  השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

  נציגנו עומדים לרשותכם
  לשאלות ולפרטים נוספים:

  [email protected]

  1-800-80-80-80

  שעות פעילות:

  מכירות

  א'-ה' 09:00-19:00

  ו'/ערבי חג 10:00-13:00

  שירות לקוחות

  א'-ה' 09:00-18:00

   אודות HighQ

   HiGHQ היא חברת השכלה המצטיינת בהובלת סטודנטים להצלחה. כבר כ-35 שנים מומחי ההוראה שלנו מכינים מאות אלפי סטודנטים לעולם האמיתי .ב-HiGHQ אנו מספקים לסטודנטים שלנו את מכלול התנאים להצלחה, הן בהיבט המקצועי הן במתן כלים למימוש הפוטנציאל האישי. 

   במפגשים הרבים עם הסטודנטים הצוות המוביל של היי קיו לומד את הצרכים, היכולות והקשיים של הסטודנטים לקראת הבחינות החשובות, בגרות ופסיכומטרי. מתוך הלמידה הזאת ועם הרצון להוביל תמיד, פיתחה היי קיו טכנולוגיות למידה מתקדמות ,שיטות לימוד מותאמות אישית ובעיקר הבנה שהתפקיד העיקרי שלה הוא הרבה יותר מהכנה לבחינה – התפקיד של HiGHQ הוא להכין את הסטודנט לעולם האמיתי. בעקבות התובנה הזאת והרצון להוביל ולתת ערך אמיתי, פתחנו כלים טכנולוגיים לא רק בתחום החינוכי אלא גם כלים המפתחים את יכולות ההתמודדות מול אתגרים, את הביטחון העצמי, העצמה אישית וכלי אימון נוספים להתמודדות עם העולם האמיתי. כלים שישמשו את בוגרי HIGHQ שנים קדימה.

   הדור החדש של הסטודנטים מצריך התייחסות שונה וזמן נוסף ללמידה ותרגולים. לכן פיתחנו ב- HiGHQ  את מסלול ההכנה למבחן הפסיכומטרי – המקיף והארוך ביותר בישראל .מסלול ההכנה הייחודי מותאם לדור ה-Y הדורש למידה אינטראקטיבית באמצעות הסמארטפון, ראייה שונה של הצרכים השונים של כל סטודנט, התאמה אישית של תכנית העבודה ופרסונליזציה של התכנים. 

   אורך המסלול כ-4 חודשים הכוללים: 3 שבועות של הכנה לפני הקורס על מנת לצמצם את הפער מסיום התיכון, להוריד" חלודה "ולהחזיר את המסוגלות ללמידה ממושכת. 

   בסוף שנת 2019 היו HIGHQ  הראשונים להציע קורס מלא בשידור חי מרחוק – HIGHQ LIVE. הקורס החדש נותן מענה עבור מגוון רחב של אוכלוסיות: סטודנטים הגרים ביישובים מרוחקים ללא נגישות לקורסים ובעבר ויתרו או התפשרו על איכות הקורסים בגלל המרחק או שהשקיעו שעות נסיעה רבות במיוחד על מנת להגיע אל הקורסים. בנוסף, לאלו הגרים בחו"ל, לסטודנטים המעדיפים ללמוד  Live on-line  במקום שנוח להם ללא הפרעות, סטודנטים שמוגבלים פיזית להגיע לכיתה וחיילים בשירות סדיר בבסיסים סגורים המעוניינים להתחיל ללמוד כבר בשירות בצורה נוחה ויעילה.

   HiGHQ היא חברה בת של (GUS (Global University Systems העולמית – חברת החינוך האקדמי הפרטית הגדולה באירופה, שחזונה לספק מענה גלובלי חדשני בכל תחומי החינוך הנמצאים בקבוצה. חברת GUS היא מובילה ופורצת דרך בחוויית הלמידה לתלמיד עם כלים פדגוגיים וטכנולוגים המוטמעים במוסדות השונים ברחבי העולם.  למעלה מ -40,000 סטודנטים לומדים בקמפוסים השונים, בקבוצות למידה מגוונות מבחינה תרבותית שתמיד מציעות פרספקטיבה חדשה. חברת GUS משקיעה כל הזמן הן במתקנים והן בחומרי הלימוד עבור כל אחד ממוסדות הקבוצה, ומבטיחים שכל סטודנט יקבל את החינוך הרלוונטי והעדכני ביותר. הידע הנצבר בקבוצה עובר באופן סדיר אל חברת HiGHQ, כחלק משיתוף הפעולה בין המוסדות בקבוצה, ואנו דואגים שהסטודנטים שלנו ייהנו מהיתרונות הגלומים בידע זה .

   מאז הצטרפותה של HiGHQ להיות חלק מקבוצת GUS, גדל צוות הפיתוח הפדגוגי על מנת להעשיר את התכנים הפדגוגיים ולהתאימם לאתגרים הטכנולוגיים של היום. בתחילת 2020 השקנו אתר סטודנט חדש הכולל את כל כלי התרגול של נושאי הבחינה ,כלים ייחודיים להתמודדות עם לחץ, ניהול זמן, קבלת החלטות, התמודדות עם בעיית קשב וריכוז ועוד. כל זאת באמצעות אפליקציות משחק אינטראקטיביות, מכל זמן ומקום בו הסטודנט נמצא.

   פיתוח נוסף המותאם לצורת הלמידה של הסטודנט החדש ,הוא מערך של שיעורי און-ליין Live  עם מיטב המרצים שלנו .בכל יום החל משעות הצהריים, יועברו שיעורי אונליין בנושאי הפסיכומטרי השונים. מרצה מומחה בתחומו יעבור על עקרונות הנושא למי שעדיין לא מרגיש בטוח עם החומר, יעבור על שיעורי הבית, ואף יענה על שאלות בלייב .הכלי מבטא את ערך הפרסונליזציה והנגישות שהסטודנט צריך – הוא מקבל זמן נוסף ללמידה בזמן ובמקום שנוח לו, בנושא שהוא בוחר ללמוד .

   הסטודנט יכול לשמור על רצף למידה בעזרת ספריית השיעורים המצולמים שלנו, ללא קשר להתייעצות אפשרית רציפה עם המרצה בקורס. זהו ערך מוסף שנותן לכל סוג סטודנט מענה משלו

    

   אנו ב-HiGHQ מעניקים לפרט מיומנויות – מפתחים יכולות – מעודדים חשיבה המעצבת מציאות –  על מנת להכין לעולם האמיתי!

   תמונה של מעטפהצור קשר

   שיחה עם נציג

   ×

   שיחת ווטסאפ