השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HighQ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

reception@high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:
א'-ה': 9:00-21:00 | ו': 9:00-13:00
בשליחת הפרטים הינך מאשר/ת קבלת מידע ועדכונים אודות הקורסים של היי קיו

אודות High-Q

מאז היווסדה בשנת 1983 הפכה חברת High Q לגדולה והמובילה בישראל בתחום הוראת פסיכומטרי, בגרויות ואנגלית מדוברת. חברת High Q פרוסה בכל רחבי ישראל עם למעלה מ-20 קמפוסים בהם מתקיימים כלל קורסי ההכנה והלימוד. החברה חרטה על דגלה להבטיח את מיצוי הפוטנציאל המקסימלי של כל אחד ואחת מכם ואף להגדיל אותו.

באפריל 2017 נרכשה חברת High-Q ע"י חברת Global University Systems – אחת מחברות ההשכלה הגדולות בעולם – ובכך הפכה לחברה מובילה מכחינה טכנולוגית ופדגוגית.

בזכות מחלקות המחקר והפיתוח בארץ ובעולם High Q נחשבת כיום בין החברות המובילות בעולם בפיתוח קורסים ואמצעי הוראה. High Q מקפידה לשמור על מקומה היוקרתי בעולם בתחום טכנולוגיות ההוראה ומובילה גם בפיתוח אמצעי הוראה מתקדמים בדמות אתרי האינטרנט המובילים בישראל, עשרות אפליקציות ומגוון כלים נוספים. בחברה משתמשים בשיטות לימוד ייחודיות ומתקדמות ביותר בכדי להפוך את הלמידה לקלה ואפקטיבית.

טכנולוגיות ההוראה של החברה נחשבות לאמנות של ממש – למשל באמצעות Gamification, לימוד תוך כדי משחק. High Q פיתחה במיוחד עבורכם עשרות אפליקציות של משחקים לימודיים מיוחדים בכל הנושאים. כך תוכלו להפוך למומחים בכל מקום בו תהיו, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

אצלנו תמצאו את השילוב האידיאלי של מרצים מעולים, יחס אישי חם, לימוד אינטנסיבי בכיתות קטנות במיוחד, תרגול משלים במחשב ובסמארטפון, ייעוץ והדרכה אישית לכל סטודנט ותוכנית לימוד חדשנית ומקיפה. רק כך ניתן להבטיח הכנה מושלמת לבחינות!

מאז היווסדה חרטה חברת High Q על דגלה את הפעילות והתרומה למען הקהילה. במהלך השנים הקדשנו משאבים רבים לטובת צרכים שונים של הקהילה בארץ ובעולם. כחברה העוסקת בתחום ההוראה והחינוך, אנו רואים בכך חלק בלתי נפרד מפעילותנו.

להלן דוגמאות לחלק קטן מפעילות החברה למען הקהילה:

  • תרומת מלגות לימודים מדי שנה בשיתוף פעולה עם עמותת חינוך לפסגות. העמותה פועלת לטובת צמצום הפערים החברתיים   ע"י יצירת שוויון הזדמנויות לילדים ונוער בעלי פוטנציאל למצוינות, החיים בפריפריה החברתית והגיאוגרפית של ישראל.
  • תרומת מלגות לטובת שיקום שכונות בית שמש.
  • שיתוף פעולה עם מרכז סטארט אפ באר שבע – תרומת מלגות לימודים ליוצאי העדה האתיופית.
  • מלגות לימודים לנכי צה"ל.
  • פעילות התנדבותית של עובדי החברה ותלמידיה ברחבי הארץ.
  • הקמה ותפעול של בית ספר לשפות בקמבודיה (NGO) – בזכות פעילות בית הספר, הפועל במימון מלא של חברות מקבוצת High Q החל משנת 2003, זכו אלפי קמבודים ללמוד אנגלית מדוברת באמצעות השיטה הקוגניטיבית. בעקבות כך הם הצליחו למצוא עבודה וזכו לשפר את חייהם ללא היכר.
תמונה של מעטפהצור קשר