השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HighQ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

reception@high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:
א'-ה': 9:00-21:00 | ו': 9:00-13:00
בשליחת הפרטים הינך מאשר/ת קבלת מידע ועדכונים אודות הקורסים של היי קיו

קורס פסיכומטרי בזמן הצבא

כן, זה נכון… במשך קורס פסיכומטרי היה עדיף שתשכחו את החברים, את מי שהביא אתכם לעולם ואת כל העולם שבחוץ, אך לעיתים לא ניתן להבריז מהעבודה לחודשיים שלמים, במיוחד בצבא – "לקוח זמן" רציני שאינו מתחשב בצרכיכם האישיים. לכן, בהצדעה לאלה מכם שמתכננים על מועד פסיכומטרי בזמן הצבא – כמה טיפים לשילוב קורס פסיכומטרי בעודכם משרתים. חשוב לציין כי לכם, תלמידים שאינם חופשיים כציפורי דרור במהלך קורס פסיכומטרי, יש יתרון מסוים בכך שהזמן שלכם יקר יותר! אינכם יכולים להרשות לעצמכם להתבטל ואתם יודעים שעליכם לנהל את הזמן הקצוב בצורה המיטבית. מנסיון ומנצחון של מועדי פסיכומטרי רבים, חשוב לציין ששעות תרגול פסיכומטרי מועטות ביום, אם הן יעילות ומנוצלות היטב, יכולות להביא אתכם למצוינות ולהשגת ציון פסיכומטרי גבוה. אז איך עושים את זה?

נצלו "זמנים מתים" קבועים – קורס פסיכומטרי אינו הזמן לנוח, יש לכם "זמן מת" יומי קבוע? חצי שעה לפני, אחרי ובמשך הפסקת הצהריים, בהמתנה למסדר או לישיבה? קבעו אותו כזמן לתרגול פסיכומטרי. שוב – גם 20 דקות הן זמן מעולה להתקדם הרבה! ואם אתם גם יושבים מול מחשב "אזרחי" – מה טוב! עופו על בריינוואש, אנאלוג'יס, מייקינג סנס וכל משחק שקיים באתר המטורף שלנו.

קחו אתכם ספר כאילו היה נשקכם האישי – אין "זמן מת" קבוע? אז בכל פעם שאתם מוצאים את עצמכם בבטלה הוציאו את הספר מהתיק ופתרו עוד שאלה משיעורי הבית. זכרו כי תרגול פסיכומטרי אפשר לעשות בכל מקום. קורס פסיכומטרי מצוין הוא קורס פסיכומטרי בו ניצלתם את רוב הזמן הפנוי שלכם בפתרון תרגילים פסיכומטריים.
טיפ שני, המתייחס בעיקר ליושבים במשרד – לתלות רשימות מילים בכל פינה בה אתם בוהים לעיתים. כך תזכרו תמיד כי אתם בעיצומו של קורס פסיכומטרי, במקום לבהות בקומקום רותח או במסך המחשב שנתקע, הביטו לרשימה ולמדו עוד מילה חדשה. את רשימות המילים הדפיסו באמצעות כפתור הBusWords באתר התלמיד האישי שלכם, כך שתקבלו רק מילים שעדיין עליכם ללמוד, ולא כאלו שכבר ידועות. תארו את השמחה בסוף כשתפתרו מבחן פסיכומטרי ותצוץ לכם מילה מאחד הקירות (אפילו מהשירותים).

טיפ אחרון והחשוב מכולם במהלך קורס פסיכומטרי – את שארית הזמן בסוף היום צריך לתכנן ביעילות יתרה!חשוב מאד למהלך קורס פסיכומטרי – בנו לעצמכם לו"ז לימודים לשעות הפנויות כך שתכסו בכל יום את שלושת חלקי מבחן פסיכומטרי: כמותית, מילולית ואנגלית. זכרו שהמטרה היא לא לסיים את כל התרגילים – הדבר בלתי אפשרי מכיוון שכמות החומר היא אין סופית! לימדו על מנת להטמיע, לשלוט ולנצח את המרכז הארצי לבחינות והערכה. איכות החומר שבו תתקלו במשך קורס פסיכומטרי בהיי קיו היא גבוהה ביותר, ולכן התעמקו בהבנת השאלות במקום לרוץ עליהן על מנת לסיימן. פתרון מבחן פסיכומטרי והשגת ציון פסיכומטרי גבוה תלויים רבות באופן הלימוד. במהלך קורס פסיכומטרי – אם יש לכם שלוש שעות בערב מסוים חלקו את הלמידה לשעה כמותית, שעה אנגלית, ושעה מילולית (אפשר קצת יותר או קצת פחות מכל נושא בהתאם ליתרונות ולחסרונות האישיים שלכם) וכמובן קצת בריינוואש לפני כל חלק.

זכרו : לא נולד האדם שיעצור את הזמן, אך נולד זה שינצל אותו עד תום.

בהצלחה!

תמונה של מעטפהצור קשר