השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

cs@g.high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:

מכירות

א'-ה' 09:00-19:00

ו'/ערבי חג 10:00-13:00

שירות לקוחות

א'-ה' 09:00-18:00

  בשליחת הפרטים הינך מאשר/ת קבלת מידע ועדכונים אודות הקורסים של היי קיו

  ללמוד לדבר אנגלית בקלות ובמהירות

  מקובל לומר שלילדים קטנים יש "חוש לשפות", משום שביכולתם לרכוש שפה חדשה הרבה יותר בקלות מהוריהם, ותוך זמן קצר בלבד. אך מה הסיבה לכך? וליתר דיוק, מהו אותו "חוש"? הרי ידוע שמבוגרים אינטליגנטים יותר, ממושמעים יותר, נכונים יותר לעבודה קשה, ובאופן כללי – הרבה יותר כשירים ללמידה (נסו לשלוח ילד בן 4 ללמוד תואר בפיסיקה…). למעשה, יתרונם הגדול של ילדים הוא פשוט העדר הפחד והבושה לטעות!

  ואכן, הדרך הטובה ביותר ללמוד שפה חדשה (וגם הרבה דברים אחרים) היא פשוט על ידי ניסוי וטעייה. שינון מייגע של חוקי דקדוק אינסופיים (פרזנט סימפל וכו'), מלבד היותו משמים – הוא פשוט לא אפקטיבי. לימוד אנגלית בשיטה הקוגניטיבית הוא קל ומהיר לאין שיעור, ואפילו מהנה הרבה יותר מאותן שיטות מסורתיות. למען האמת, אותה הנאה היא חלק מרכזי מתהליך הלמידה.
  השיטה הקוגניטיבית פותחה על ידי חברת HiGH Q (המתמחה גם בקורס פסיכומטרי מתקדם), על פי המחקרים העדכניים ביותר בתחום הלמידה והקוגניציה. העקרון שבבסיסה פשוט באופן מפתיע: לומדים לדבר אנגלית על ידי דיבור אנגלית. ממש כפי שכדי ללמוד לנגן על גיטרה – צריך לנגן בגיטרה.

  לימוד בשיטה הקוגניטיבית נערך בקבוצות קטנות וכיתות אינטימיות, עם תלמידים ברמת פתיחה אחידה באופן יחסי. המטרה העיקרית של כל מפגש היא לגרום לתלמידים לדבר כמה שיותר – תחילה עם טעויות כמובן, ועם הזמן באופן תקין ושוטף יותר.

  תפקיד המורה הוא ליצור סביבה נוחה ומקבלת לדיבור באנגלית, לשבור מחסומים של סגירות וביישנות, והזנה מתמדת של חומרי גלם מרתקים ומשעשעים לשיחות, תוך שימוש בעזרים שונים ומגוונים שפותחו בדיוק לשם כך. לצד תרגולי הדיבור בכיתה, התלמיד יכול לנצל את זמנו הפנוי להרחבת אוצר המילים באופן עצמאי, בעזרת אפליקציות מתקדמות, המקלות על התהליך.
  שילוב נכון של למידת מילים עצמאית, ושימוש בהם בשיחות בכיתה – הוא המתכון המנצח שבבסיס השיטה הקוגניטיבית. לרוב, כבר בשבוע הראשון ניתן לחזות בשיפור משמעותי, ולאחר חודשיים עד שלושה – התלמיד כבר יכול לדבר אנגלית באופן שוטף. ועוד נהנה מהדרך…

  היכנסו לעוד מידע על הפסיכומטריהרשמה לפסיכומטרי ולמבנה מבחן פסיכומטרי.

  תמונה של מעטפהצור קשר