מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

  השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

  נציגנו עומדים לרשותכם
  לשאלות ולפרטים נוספים:

  cs@high-q.co.il

  1-800-80-80-80

  שעות פעילות:

  מכירות

  א'-ה' 09:00-19:00

  ו'/ערבי חג 10:00-13:00

  שירות לקוחות

  א'-ה' 09:00-18:00

   בשליחת הפרטים הינך מאשר/ת קבלת מידע ועדכונים אודות הקורסים של היי קיו

    

   קורס הפסיכומטרי שלנו

   מה כולל קורס הפסיכומטרי?

   בקורס הפסיכומטרי שלנו שאורכו ארבעה חודשים, ייהנו הסטודנטים מחוויית לימוד מקיפה בניצוחם של המורים המנוסים ביותר בתחום, אשר יהיו זמינים להם מרגע הרישום גם ב-WhatsApp. אפשרויות הלימוד והתרגול המוצעות לסטודנטים במסלול מגוונות וייחודיות הכוללת 20 שיעורים פרונטליים בכיתה (5 שעות כל שיעור), 4 שיעורי מכינה אונליין (5 שעות לכל שיעור) ו-60 שעות תרגול אונליין, ובנוסף, 3 מפגשים אישיים עם המורה המספקים את היכולת לתת מענה אישי, אמיתי לכל סטודנט. כדי להכין את הסטודנטים שלנו בצורה הטובה ביותר נספק 14 סימולציות המדמות את המבחן האמיתי, בעזרתן יוכלו הסטודנטים לדעת באיזה פרק עליהם להתחזק. בנוסף, דאגנו שבין השיעורים הסטודנטים יוכלו להמשיך להתכונן באתר האישי בעזרת אפליקציות אינטראקטיביות בלעדיות דוגמת "עכשיו אני" (לבניית תרגול אישי לפי בחנים) ו-BrainWash (לשינון חכם של אוצר מילים) אשר ימקסמו את הפוטנציאל וזאת בעזרת ההתאמה של האפליקציה לקצב האישי של כל סטודנט.

   למה לבחור במסלול המקיף של HiGHQ?

   נבחרת המורים הטובה ביותר

   כל המורים שלנו נבחרו בקפידה ועברו הכשרה ארוכה ומקצועית ובעלי ניסיון רב בהובלת סטודנטים להצלחה. מעבר לאיכות ההוראה הבלתי מתפשרת, אנחנו רואים חשיבות עליונה גם בזמינות מעבר לשעות הכיתה, מעקב ודחיפה מתמדת למצוינות. 

   חווית לימוד אישית וחדשנית

   אצלנו תקבלו את חומרי הלימוד המקיפים והעדכניים ביותר תוך שימוש באפליקציות משחק מתקדמות ובלעדיות, למיקסום היכולות של כל סטודנט.

   למידה מותאמת אישית

   לכל סטודנט נבנית תכנית לימודים אישית, ניתנים ש.ב אישיים בהתאם לצורך ונערכים מפגשים אחד על אחד עם המורה במהלכו.

   תכל'ס, מכינים אותך למבחן האמיתי

   מספר רב של סימולציות עדכניות המדמות את המבחן האמיתי ומאפשרות לכל סטודנט הכנה אופטימלית למבחן, כולל ניתוח סטטיסטי מתקדם המצביע על נקודות החוזק והחולשה והמלצות בהתאם.

   מהו מסלול הכנה למבחן הפסיכומטרי?

   לאחר מחקר מעמיק, פיתחנו ב HiGHQ-את מסלול ההכנה למבחן הפסיכומטרי – המקיף והארוך ביותר בישראל. מסלול ההכנה הייחודי מותאם לדור ה-Y הדורש למידה אינטראקטיבית באמצעות הסמארטפון, ראייה שונה של הצרכים השונים של כל סטודנט, התאמה אישית של תכנית העבודה ופרסונליזציה של התכנים.

   לעוד פרטים היכנסו למסלול הכנה למבחן הפסיכומטרי

    

   מהו הקורס פסיכומטרי אונליין – LIVE שלנו?

   מסלול פסיכומטרי אונליין מהפכני מלא עם מורה קבוע, בו השיעורים מתקיימים במסגרת של שיעורים מרחוק בשידור חי, בימים קבועים ובשעות קבועות. השיעור אינטראקטיבי והסטודנט הוא חלק פעיל ממנו. אפשר להרים יד וירטואלית ולשאול שאלה, לעלות על השידור בקול ולבקש הסבר, ממש כמו בכיתה רגילה! לא צריך לצאת מהבית – ניתן להתחבר לשיעור מכל מקום

   לעוד פרטים היכנסו להקורס פסיכומטרי אונליין

    

   מהו הקרוס 700+?

   זה מסלול בלעדי למצטיינים – קורס מקיף, מקצועי וברמה גבוהה

   לעוד פרטים היכנסו לקורס 700+

    

   מהו פסיכומטרי מסלול עתודה?

   לראשונה בישראל קורס הכנה לפסיכומטרי במיוחד עבור מועמדים לעתודה בצה"ל ב-LIVE.

   לעוד פרטים היכנסו לפסיכומטרי מסלול עתודה

    

   מהו קורס פסיכומטרי תיכונים LIVE?

   אנו היינו הראשונים להציע מערך שיעורים בשידור חי, באינטראקציה מלאה עם המורה, טרם תקופת הקורונה! הייחודיות של שיעורי ה-Live מתקיימת גם בקורס פסיכומטרי התיכונים שלHiGHQ , שהוא ללא ספק הקורס האיכותי והמקיף ביותר

   לעוד פרטים היכנסו  לקורס פסיכומטרי תיכונים

    

   תמונה של מעטפהצור קשר

   שיחה עם נציג

   ×

   שיחת ווטסאפ