השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HighQ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

reception@high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:
א'-ה': 9:00-21:00 | ו': 9:00-13:00
בשליחת הפרטים הינך מאשר/ת קבלת מידע ועדכונים אודות הקורסים של היי קיו

הרשמה למבחן הפסיכומטרי

איך מבצעים הרשמה למבחן הפסיכומטרי במספר צעדים פשוטים

אם החלטתם שאתם כבר מוכנים לעשות סימולציות פסיכומטרי זה הדבר הראשון שעליכם לעשות מיד אחרי שתחליטו באיזה מ-5 מועדי הפסיכומטרי אתם מעוניינים לגשת. הרשמה למבחן הפסיכומטרי מתבצעת באתר המרכז הארצי לבחינות והערכה ואפשר לעשות את זה בכמה צעדים פשוטים. הנה לפניכם כמה צעדים בדרך, או במילים אחרות: איך תבצעו רישום לפסיכומטרי בצורה קלה ופשוטה.

רישום לפסיכומטרי בכמה קליקים פשוטים

  1. היכנסו לאתר המרכז הארצי לבחינות והערכה באינטרנט
  2. חפשו מצד ימין את הכפתור "הרשמה למבחן הפסיכומטרי", הקליקו עליו
  3. לפני רישום לפסיכומטרי עליכם לקרוא את נהלי ההרשמה לבחינה ולסמן כי קראתם אותם (אגב, הרשמה למבחן הפסיכומטרי בצורה זו אינה מתאימה למבקשים לשלם באמצעות הפיקדון. אם אתם מעוניינים לשלם כך עליכם להירשם באחד מסניפי בנק הפועלים או לאומי). הנהלים כוללים מידע על פסיכומטרי הרשמה, מועדים, מקומות, שפות הבחינה ועוד מידע מעניין וחשוב. מומלץ באמת לקרוא ולא רק לסמן שקראתם.
  4. כעת הגעתם לעמוד פרטים אישיים, כדי לבצע רישום לפסיכומטרי עליכם למלא את כל השדות המסומנים בכוכבית
  5. אחרי שהקלקתם תגיעו לעמוד שנקרא פרטי הרשמה למבחן הפסיכומטרי (או פרטי הרשמה לבחינה הפסיכומטרית) ותצטרכו לבחור שפה, מועד בחינה ואזור מועדף. בעמוד זה תקבלו מידע על עלות ההרשמה.
  6. בעמוד הבא תתבקשו להודיע לאילו מוסדות חינוך אקדמיים יגיע הציון שלכם
  7. בעמוד הבא, רגע לפני שתסיימו לבצע הרשמה למבחן הפסיכומטרי תתבקשו לעדכן מספר פרטים כלליים וסוציו אקונומיים על עצמכם. פרטים אלו נחוצים למטרות מחקר וסטטיסטיקה, ויישמרו חסויים לחלוטין. אגב, אין חובה למלא כל פרט אם אין ברצונכם לחלוק זאת.
  8. בעמוד הבא יוצג סיכום של פעולות רישום לפסיכומטרי אותן ביצעתם: יופיעו הפרטים האישיים שעדכנתם, פרטי הרשמה למבחן הפסיכומטרי (מועד, מקום, שפה) ופרטי התשלום. בשלב זה תתבקשו לעדכן פרטי כרטיס אשראי לצורך תשלום
  9. בעמוד הבא יוצג אישור על התשלום לשמירתכם.

אז כאמור, אם החלטתם לעשות מבחן פסיכומטרי הרשמה זה הדבר הראשון שעליכם לעשות, ודאו שיש לכם מספיק זמן להירשם לקורס וללמוד כמו שצריך כי אחרת תצטרכו לבצע עוד הרשמה למבחן הפסיכומטרי, וחבל זה סתם לתרום כסף למרכז הארצי לבחינות והערכה. רישום לפסיכומטרי עושים פעם אחת, זהו מוטו טוב לתקופה הזו של החיים. בהצלחה!

תמונה של מעטפהצור קשר