השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

cs@g.high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:
א'-ה': 9:00-21:00 | ו': 9:00-13:00
בשליחת הפרטים הינך מאשר/ת קבלת מידע ועדכונים אודות הקורסים של היי קיו

מועדי בגרויות

משבר הקורונה שיבש לנו את ההרגלים, הושיב אותנו בבית והותיר אותנו עם לא מעט שאלות לגבי מועדי בחינות הבגרות. המומחים של HiGHQ כאן כדי לענות לכם על כל השאלות וגם לתת לכם קצת טיפים לאי וודאות.

באיזה תאריכים יתקיימו בחינות הבגרות? באילו מקצועות? ומה ההבדל בבחינות בין תלמיד אקסטרני לאינטרני? כל המידע ממש כאן!

האם קיימים שינויים בבגרות 2020?

בחינות הבגרות נדחו לסוף חודש יוני וימשכו כחודש. נבחני משנה יבחנו ביחד עם הנבחנים האינטרניים. כמו בכל מועד, ניתן להירשם לבחינות עד יום לפני בחינת הבגרות. נבחנים אקסטרניים יבחנו כנראה במועדים מיוחדים, כאשר האפשרות לפתיחת תיק לנבחנים אקסטרניים נסגרה ב-20.3.

מר דוד גל, מנהל אגף בחינות בכיר ענה לנו את התשובות הבאות:

  • תלמידים אקסטרנים יוכלו לגשת לכל מה שאנחנו מאפשרים במועד המיוחד.
  • אנחנו נקבל החלטה לאחר החג מה קורה עם כל ההגברים, עם נכונות לבחון את כולם.
  • תלמיד יוכל להבחן בכל ההומניסטיקה. שימו לב, שזה יום אחרי יום.

לוח בחינות מעודכן:


מועדים נוספים – בחודש ספטמבר יתקיימו בחינות הבגרות בספרות, תנ"ך וגאוגרפיה. הקורסים עתידים להיפתח בחודש יוני – לפרטים שאל את יועץ הלימודים.


למה ללמוד להתחיל דווקא עכשיו?

כי כך או כך אנחנו בבית. וודאי רבים מכם נמצאים בחל"ת, לא עובדים וודאי כמעט שלא מבלים. זו הסיבה שכדאי לנצל את הזמן הפנוי וכבר עכשיו להתחיל או להמשיך ללמוד לבגרויות.

שנית, הבגרויות יתרכזו בחודש יחסית מאוחר (יולי), הרבה זמן ללמוד לקראת המבחן הרבה יותר מהרגיל ברוב המקצועות. לפיכך, הצטרפות למרתונים של למידה ביוני יאפשרו לתלמידים עדיין להבחן ולהצליח (בשנים רגילות רוב הבגרויות מתקיימות עד אמצע יוני).

אך מתגברים על אי הוודאות לגבי תאריך הבחינה?

לא משנה מה אתם לומדים, חשוב שתזכרו שהבחינה לא מתקיימת עכשיו כי כל העולם הפסיק לתפקד, אבל הבחינה הזו לא נעלמת מחיינו. היא תמתין שם ותחזור בעבורנו כיעד ברגע שהקורונה וההסגר יסתיימו. לכם נתנו פשוט עוד זמן ללמוד, אז תנצלו את הזמן הזה ללמידה.

מה אנחנו מציעים?

הקורונה לא עוצרת אותנו! משלים או משפר בגרויות? כאן באתר תוכל למצוא מסלולי הכנה מלאים למבחני הבגרות. אותם הקורסים, אותם התכנים, עם מרצה קבוע, בשעות שנוח לך מהבית. בנוסף, המרצה מלווה אותך מרגע הרישום ב– WhatsApp ולאורך הקורס ובמפגשים אישיים Live.

תמונה של מעטפהצור קשר