השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

cs@g.high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:

מכירות

א'-ה' 09:00-19:00

ו'/ערבי חג 10:00-13:00

שירות לקוחות

א'-ה' 09:00-18:00

  בשליחת הפרטים הינך מאשר/ת קבלת מידע ועדכונים אודות הקורסים של היי קיו

  מועדי בגרויות

  משבר הקורונה שיבש לנו את ההרגלים, הושיב אותנו בבית והותיר אותנו עם לא מעט שאלות לגבי מועדי בחינות הבגרות. המומחים של HiGHQ כאן כדי לענות לכם על כל השאלות וגם לתת לכם קצת טיפים לאי וודאות.

  באיזה תאריכים יתקיימו בחינות הבגרות? באילו מקצועות? ומה ההבדל בבחינות בין תלמיד אקסטרני לאינטרני? כל המידע ממש כאן!

  האם יתקיימו שינויים בבגרות 2021?

  כחלק מהתמודדות עם נגיף הקורונה והשינויים הנדרשים בדרכי ההוראה והלמידה, בחן מנכ"ל משרד החינוך, מר עמית אדרי, שורה של חלופות שיש בהן כדי לתת מענה לצרכים שעלו מהשדה החינוכי – מנהלים, מורים ותלמידים. לאור התובנות שעלו מכלל השותפים, הוחלט לדחות את מועד חורף תשפ"א (2021) בחודש ימים, ובד בבד להרחיב את לוח הבגרויות של מועד החורף עד לחודש מאי 2021.

  בהתאם לכך אלו השינויים שיתקיימו בבגרות 2021:

  מועד חורף ידחה בחודש ויחל ביום שני, י"ט בשבט תשפ"א ( 1/2/2021) וימשך עד ליום שלישי, כ"ה באדר תשפ"א (3/9/2021). מועד זה יכלול ארבעה ימי היבחנות מיוחדים לנבצרים )תלמידים שהיו בתחלואה או שהו בבידוד

  נקבע מועד חורף נוסף שיחל ביום שני, ז' בניסן תשפ"א (19/4/2021) וימשך עד ליום חמישי, כ"ד בניסן תשפ"א (6/5/2021) ויכלול 5 ימי היבחנות מרוכזים לכלל השאלונים המתקיימים במועד החורף. מועד זה לא יכלול בסופו ימי היבחנות מיוחדים לנבצרים

  מועד קיץ ידחה והוא יחל ביום רביעי, ח' בסיוון תשפ"א (19/5/2021) גם למועד זה יתווספו ימי היבחנות מיוחדים לנבצרים

   

  לוח בחינות מעודכן:


  בחודש אפריל (מועד חורף מאוחר) יתקיימו בחינות הבגרות במתמטיקה, אנגלית, אזרחות, ספרות, היסטוריה ותנ"ך. הקורסים עתידים להיפתח החל מחודש ינואר – לפרטים שאל את יועץ הלימודים.


  למה ללמוד להתחיל דווקא עכשיו?

  כי כך או כך אנחנו בבית. וודאי רבים מכם נמצאים בחל"ת, לא עובדים וודאי כמעט שלא מבלים. זו הסיבה שכדאי לנצל את הזמן הפנוי וכבר עכשיו להתחיל או להמשיך ללמוד לבגרויות.

  שנית, הבגרויות יתרכזו בחודש יחסית מאוחר (יולי), הרבה זמן ללמוד לקראת המבחן הרבה יותר מהרגיל ברוב המקצועות. לפיכך, הצטרפות למרתונים של למידה ביוני יאפשרו לתלמידים עדיין להבחן ולהצליח (בשנים רגילות רוב הבגרויות מתקיימות עד אמצע יוני).

  אך מתגברים על אי הוודאות לגבי תאריך הבחינה?

  לא משנה מה אתם לומדים, חשוב שתזכרו שהבחינה לא מתקיימת עכשיו כי כל העולם הפסיק לתפקד, אבל הבחינה הזו לא נעלמת מחיינו. היא תמתין שם ותחזור בעבורנו כיעד ברגע שהקורונה וההסגר יסתיימו. לכם נתנו פשוט עוד זמן ללמוד, אז תנצלו את הזמן הזה ללמידה.

  מה אנחנו מציעים?

  הקורונה לא עוצרת אותנו! משלים או משפר בגרויות? כאן באתר תוכל למצוא מסלולי הכנה מלאים למבחני הבגרות. אותם הקורסים, אותם התכנים, עם מרצה קבוע, בשעות שנוח לך מהבית. בנוסף, המרצה מלווה אותך מרגע הרישום ב– WhatsApp ולאורך הקורס ובמפגשים אישיים Live.

  תמונה של מעטפהצור קשר