השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

cs@g.high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:
א'-ה': 9:00-21:00 | ו': 9:00-13:00
בשליחת הפרטים הינך מאשר/ת קבלת מידע ועדכונים אודות הקורסים של היי קיו

עדכון מועדי מבחן הפסיכומטרי

מועדי מבחן הפסיכומטרי

משבר הקורונה שיבש לנו את ההרגלים, הושיב אותנו בבית והותיר אותנו עם לא מעט שאלות לגבי מועדי מבחן הפסיכומטרי. המומחים של HiGHQ כאן כדי לענות לכם על כל השאלות. אז מתי תתקיים הבחינה הפסיכומטרית? איך זה יעבוד? כל המידע ממש כאן!

מועדי פסיכומטרי 2020

המרכז הארצי לבחינות והערכה (מאל"ו) הודיע שהבחינה הפסיכומטרית וכן בחינות אמי"ר ויע"ל יתקיימו לאורך שבוע, החל מיום ראשון 31.5.2020 ועד יום חמישי 4.6.2020. הבחינות בתנאים מותאמים יתקיימו לאורך שלושת השבועות הראשונים של יוני. פיזור הבחינות לאורך כמה ימי בחינה נועד לעמוד בתקנות משרד הבריאות לקיום בחינות.

הודעה מפורטת בנוגע ליום הבחינה, שעת הבחינה ומקום הבחינה תישלח באופן אישי לכל נבחן בשבועיים הקרובים. כמו כן, ברגע שייקבע השיבוץ יהיה אפשר לצפות בו באזור האישי.

אם נרשמתי לפסיכומטרי וברצוני לבטל בשל המצב?

מי שרוצה לבטל את הרשמתו למועד אביב או לדחות את בחינתו למועד אחר יכול לעשות זאת עד 17.5.2020 דרך האזור האישי ללא תשלום דמי טיפול (העברת ההרשמה למועד קיץ (יולי) 2020 תתאפשר עד 13.5.2020). כל מי שלא יגיע לבחינה יוכל לבטל את הרשמתו כעשרה ימים לאחר הבחינה ולקבל החזר כספי מלא.

מידע נוסף על אופן קיום הבחינה באתר המרכז הארצי

האם כדאי ללמוד עכשיו או להמתין?

עכשיו! כי כך או כך אנחנו בבית. וודאי רבים מכם נמצאים בחל"ת, אולי לא עובדים וודאי כמעט שלא מבלים. זו הסיבה שכדאי לנצל את הזמן הפנוי וכבר עכשיו להתחיל או להמשיך ללמוד לפסיכומטרי.

שנית, מועד אפריל הוא המועד שבו כנראה התלמידים רק ירוויחו מהסיטואציה: גם אפשרות להיבחן פעמיים, גם האוניברסיטאות הורידו במקצועות רבים את סף התקן, גם מועד יולי ייחשב בעבורם כמועד אחרון לכניסה לאוניברסיטאות (מה שלא היה קורה אלמלא הקורונה).

אך מתגברים על אי הוודאות לגבי תאריך הבחינה?

לא משנה מה אתם לומדים, חשוב שתזכרו שהבחינה לא מתקיימת עכשיו כי כל העולם הפסיק לתפקד, אבל הבחינה הזו לא נעלמת מחיינו. היא תמתין שם ותחזור בעבורנו כיעד ברגע שהקורונה וההסגר יסתיימו. לכם נתנו פשוט עוד זמן ללמוד, אז תנצלו את הזמן הזה ללמידה.

מה אנחנו מציעים?

הקורונה לא עוצרת אותנו! כאן באתר תוכל למצוא את מסלול ההכנה המקיף ביותר למבחן הפסיכומטרי בשידור חי. אותם הקורסים, אותם התכנים, עם מרצה קבוע, בשעות שנוח לך מהבית. בנוסף, המרצה מלווה אותך מרגע הרישום ב– WhatsApp ולאורך הקורס ובמפגשים אישיים Live.

תמונה של מעטפהצור קשר