השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HighQ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

reception@high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:
א'-ה': 9:00-21:00 | ו': 9:00-13:00
בשליחת הפרטים הינך מאשר/ת קבלת מידע ועדכונים אודות הקורסים של היי קיו

כיתת 750

הנה עובדת חיים: חלק מהתלמידים מבינים מהר יותר מאחרים, חלקם קולטים טוב יותר את החומר. יש אחוז מסוים מהתלמידים שמצליח לפתור שאלות ברמת קושי גבוהה יותר. והנה עוד משהו שהוא לא ממש סוד: חלק מהתלמידים מקבלים במבחן הפסיכומטרי ציון ממש-ממש גבוה. לעיתים אף מעל 750.

התלמידים האלה, שרוצים ציון ממש גבוה ובדרך כלל מצליחים להשיג אותו מסתייעים בשלושה גורמים:

  1. יש להם המון מוטיבציה: הם חייבים את הציון הזה בשביל להתקבל ללימודים שבחרו: רפואה, תכנות, מחשבים וכו'
  2. יש להם יכולת טבעית: הבאה לידי ביטוי ביכולת טבעית לעבד את החומר בצורה מהירה יותר ולכן יכולים להתקדם מהר יותר בחומר
  3. הם לא מוותרים: הם מתכוונים להשקיע בקורס הזה 110% אחוז ולא לוותר לאף אחד, כולל לא לעצמם

זוהי כיתת 750, כיתה המעניקה פתרון לתלמידים אלה, המבקשים לקבל ציון גבוה במיוחד (באיזור ה-750) וניחנים ביכולות למידה והבנה גבוהות, המאפשרות התקדמות מהירה בחומר הלימודי.

מצד אחד ממוקד, מצד שני רחב

אז איך זה ללמוד בכיתת 750 ב-High Q? ראשית, הכיתות קצת יותר קטנות, אבל האמת היא שזה באמת לא פשוט. מאחר וכל מי שנמצא בכיתה ניחן ביכולת טבעית לעבד בצורה זריזה יותר חומר נלמד (או שולט בחומר כי למד אותו בתיכון), המורים מתקדמים בחומר הלימוד די מהר, לפעמים ממש "רצים" על החומר. הריצה הזאת למעשה מאפשרת ללמד את כל החומר ברמה גבוהה יותר. למה? כי ברגע שלימד (או לימדה) את החומר יכול המורה לעבור על שאלות קשות במיוחד, להתעכב נקודות חשובות, לנהל דיון עם התלמידים, לתת יותר טיפים לפתרון ולהעביר שיעורים נקודתיים מחד ושיעורי העמקה להרחבת הפרספקטיבה מאידך.

ה-סוד האמיתי: השקעה מטורפת וסבלנות

בכיתת 750 כל התלמידים חזקים, לאו דווקא כי הם חכמים יותר, אלא פשוט כי העמיקו בתחום הכמותי, או האנגלית בתיכון כמקצוע מוגבר, או עשו חזרה רצינית על החומר לפני הקורס. זה יוצר מצב שבו אפשר לרוץ מהר על החומר, בלי לעצור להכתיב, בלי להתעכב על הסברים ארוכים. הרמה הגבוהה דוחקת את הרף בכיתה למעלה כל הזמן ומחייבת אתכם לעמוד בקצב ולהדביק את הפער, אחרת תישארו מאחור. זה מחייב ריכוז, השקעה וסבלנות.

לא, זה לא בא בקלות

ושלא תחשבו שזה בא להם בקלות, החבר'ה האלה, בכיתת 750 עובדים מאוד-מאוד קשה במהלך הקורס ומשקיעים המון שעות תרגול בבית. החצי השני של הסוד הוא: סבלנות. זה לא בא בשיעור הראשון, גם לא ברביעי. בגלל הרצון העז לקבל את הציון הגבוה שהם צריכים על התלמידים בכיתת 750 להתמודד עם הרבה תסכולים, עם אכזבות רבות ומכשולים בדרך. בדרך כלל התוצאות לא מגיעות מיד עם התחלת הקורס והדרך לרמה הגבוהה של הפסיכומטרי ארוכה, לא פשוטה, ולעיתים עלולה לייאש.

כיתת 750, למי זה מתאים?

האמת? התור לכיתת 750 ב-High Q רק הולך ומתארך ממועד למועד ועשרות תלמידים בכל מועד פסיכומטרי לוקחים את המסלול הזה. אבל בעצם למי מתאימה כיתת 750? איך תדעו אם זה לא בשבילכם? שאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

  • • איזה ציון אתם שואפים לקבל במבחן הפסיכומטרי?
  • • האם אתם סבורים שיש לכם קליטה מהירה ויכולת לעבד מהר חומר לימודי?

אם אתם לא חייבים ציון גבוה במיוחד ואתם סבורים שיכולת הקליטה שלכם טובה אך לא מצוינת, כיתת 750 פחות מתאימה לכם.

לעומת זאת:

  • • אם עשיתם כבר מבחן פסיכומטרי בעבר וקיבלתם ציון גבוה ואתם מעוניינים לשפרו
  • • אם נרשמתם לקורס ב-High Q, ביצעתם בחינה דיאגנוסטית וקיבלתם ציון גבוה

אם שני הסעיפים (או אחד מהם) מתארים אתכם, סמנו V ראשון בדרך לכיתת 750. אבל אלו רק הפרטים הטכניים.

זו לא כיתת 750, זו כיתת 110%

קחו גם את זה בחשבון: כדי להצליח בכיתת 750 צריך להגיע לקורס כדי לתת בו 110% ולא לוותר לעצמכם לשנייה. אם בא לכם להשקיע בערך, ולעשות שיעורים ככה-ככה, ויהיה בסדר בבחינה, אז כיתת 750 היא לא המקום עבורכם. בכיתת 750 צריך להיות מוכנים לתרגל בבית שוב ושוב, חייבים להיות נכונים להקשבה מלאה ולריכוז שיא במהלך השיעורים כי הקצב מהיר.

אם יש לכם סבלנות ואורך רוח, ואתם מבינים שכדי להגיע לרמה הגבוהה ביותר של הפסיכומטרי צריך לעבוד קשה ולא להתייאש גם אם אתם עדיין לא ברמה שהצבתם לעצמכם, אז יש מצב שכיתת 750 היא הכיתה שלכם.

כל היתרונות של קורס רגיל, פלוס…

קורס פסיכומטרי בכיתת 750 אמנם עולה מעט יותר אבל תלמידים שהספיקו ללמוד בכיתות "רגילות" ועברו לכיתת 750 במהלך הקורס (יש כאלה) יאמרו לכם: אם אתם זקוקים לציון טוב במיוחד ויש לכם יכולות פסיכומטריות גבוהות – זה שווה את זה וזו הכיתה עבורכם.

כמובן שבכיתת 750 תקבלו את כל היתרונות של קורס פסיכומטרי ב-High Q, כיתות קטנות, מורים תותחים העוברים הכשרה מקיפה ומתישה, יחס אישי וקרוב, אתר מטורף ואדפטיבי שיעקוב אחרי ההתקדמות שלכם ויעזור לכם לבנות תכנית עבודה אישית ואפליקציות שוות שיעשו חלק מהעבודה השחורה עבורכם ויקרבו אתכם צעד אחד נוסף בדרך לציון הנחשק. ולא שכחנו את LOD (lessons on demand) זו ספריית השיעורים הדיגיטלית של High Q. אפשר לומר שזה ה-VOD של עולם הפסיכומטרי, שיאפשר לכם לחזור על החומר בבית או היכן שתרצו בזמנכם החופשי. שווה, לא?

את כל היתרונות של מסלול 750 שדרגנו למסלול חדש – "צמוד ציון". התקשרו עכשיו 1800-80-80-80 וקבלו את כל הפרטים אודות המסלול החדש

תמונה של מעטפהצור קשר