השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

cs@g.high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:

מכירות

א'-ה' 09:00-19:00

ו'/ערבי חג 10:00-13:00

שירות לקוחות

א'-ה' 09:00-18:00

  בשליחת הפרטים הינך מאשר/ת קבלת מידע ועדכונים אודות הקורסים של היי קיו

  טיפים ללימודה נכונה ב-Live

  הקורונה גם שבשה לנו את הרגלי הלימוד, במקום לשבת בכיתות לימוד מסורתיות אנחנו נאלצים להתרגל למציאות שבה יושבים ללמוד קורסים שלמים לייב און ליין מהבית, ולא רק שיעור אחד שפספסנו. הבאנו לכם מספר טיפים ללמידה מקוונת, כמובן שלא צריך ליישם את כולם, אלא רק את אלה שיוכלו לסייע לכם להתרכז ולמנוע הסחות.

  #טיפ 1 – מארגנים פינת לימוד

  אם אין לכם פינה שקטה, זה הזמן לארגן אחת כזאת, ואפשר גם לאלתר. חשוב מאוד שהפינה תהיה שקטה, עם קליטה טובה לאינטרנט ועדיפות במקום שלא עוברים בו בני המשפחה. לדוגמה בחדר, בפינה בסלון, בנישה במסדרון וכו'.

  #טיפ 2 – שמים אוזניות

  גם אם אין אף אחד בבית, תמיד כדאי ללמוד עם אוזניות, כי הן מסננות מסיחי דעת ורעשים שיכולים להוציא מריכוז (כמו הנביחות של הכלב) ובכלל הן נותנות תחושה אינטימית.

  #טיפ 3 – ללמוד עם מצלמה ומיקרופון פתוחים

  נכון שלא תמיד נוח שיראו אתכם עם פיג'מה מהבית, אבל דווקא בגלל שהלמידה מרחוק, מומלץ ללמוד עם מצלמה ומיקרופון פתוחים ככל שמתאפשר. מרצים ניזונים מקשר עם תלמידים ומרצה שרואה את תלמידיו יוכל להיות טוב יותר עבורם.

  #טיפ 4 – אל תלמדו מהמיטה!

  כן, מפתה מאוד ללמוד מהמיטה, הכריות מפנקות, אפשר לשים את הרגליים למעלה, אבל הלמידה תהיה פחות אפקטיבית. מחקרים מוכיחים שלמידה מהמיטה פוגעת באיכות השינה ובאפקטיביות של הלמידה. אז קומו, אכלו משהו והתחילו ללמוד כמו שצריך.

  #טיפ 5 – נצלו את ההפסקות

  שלא כמו בכיתת לימוד, בהפסקות אנחנו מפטפטים ויוצאים לנשום אוויר, כאן אנחנו דיי לבד, אבל עדיין כדאי בהפסקות לקום מהכיסא, להתמתח ואפילו לבצע כמה תרגילים למתיחת השרירים.

  #טיפ 6 – חברו את הלפטופ למסך

  אומנם לא תמיד יש מסך בבית, או לא תמיד אפשר לעבוד עם שני מסכים, אבל אם זה אפשרי העדיפו לעבוד עם שני מסכים. אפשר להקרין את השיעור על מסך אחד ובמסך השני לכתוב הערות –זה עוזר מאוד!

  #טיפ 7 – נצלו את הפונקציות של זום

  אם אתם לומדים בזום, מומלץ לנצל את פונקציית הרמת היד או הפירגון למרצה. אפשר גם לשלוח הודעה פרטית למרצה, במידה ולא הבנתם דבר מה ואתם לא מעוניינים שכולם יקראו את זה.

  #טיפ 8 – אפשר לגוון בתצורת הלימוד

  כן, קצת קשה להיות סגורים בחדר אחד כל כך הרבה שעות, ולכן כדאי לגוון קצת את תצורת הלימוד לדוגמה – לשבת מידי פעם במרפסת או בפינה אחרת שקטה, לנסות טכניקות למידה שונות כמו ללמוד עם חברים בזום, בצורת תרשימים, לשמוע שוב את השיעור בהקלטה וכו'.

  #טיפ 9 – שמרו על פעילות גופנית ותזונה בריאה

  במיוחד עכשיו כשאנחנו בבית, חשוב להזיז את הגוף ולבצע פעילות ספורטיבית. תוכלו למצוא ביוטיוב מלא סרטונים של אימונים. בטוח תמצאו אימון שאתם ממש מתחברים אליו, אפילו של 10-20 דקות. ועכשיו החלק הקשהנסו להפחית בנשנושים, כמובן שאי אפשר בלי, אבל אפשר אחד ביום להרגשה הטובה.

  #טיפ 10 – התנתקו ממסיחי דעת

  החדשות, הווצאפים שקופצים, ההתראות בפייסבוק וכו', גוזלים לנו זמן יקר וגורמים להסחת דעת בעת הלימוד. אפשר לבטל את ההתראות בנייד וגם במחשב – תנסו את זה, זה יחסוך לכם זמן.

  בהצלחה!

  תמונה של מעטפהצור קשר