השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

cs@g.high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:
א'-ה': 9:00-21:00 | ו': 9:00-13:00
בשליחת הפרטים הינך מאשר/ת קבלת מידע ועדכונים אודות הקורסים של היי קיו

היכרות עם אתר התלמיד החדש

אתר הלמידה החדש והמתקדם ביותר בתחום הלימודים בישראל, ובתוכו אתר הסטודנט של HiGHQ, נועד כדי להעצים את הלמידה שלכם בקורס (פרונטלי, Live או לימוד עצמי) ולהפוך אותה למשמעותית וכיפית הרבה יותר! האתר הרבה יותר מאתר ללימוד מילים או לצפייה בשיעורים – הטכנולוגיה הייחודית שלנו תספק לכם חווית לימודים אחרת ממה שאתם מכירים. העתיד של עולם הלימודים אצלכם במחשב או בסמארטפון!

איפה אפשר ללמוד עם האפליקציה?

איפה שנוח לכם בכיתה, בבית ובכל מקום אחר, מרגע ההרשמה עד המבחן.

באתר או באפליקציה שלנו תמצאו את כל חומרי הלימוד הכתובים (ספרים, מבחנים ומאמרים לקריאה) והמצולמים (הרצאות ותרגולים), מידע שחשוב לדעת לקראת המבחן וגם חומרי קריאה שיעזרו לכם לשפר את הבנת הנקרא שלכם בעברית ובאנגלית.

מה האתר הייחודי שלנו מאפשר?

1. איסוף נתונים על הביצועים שלכם והתאמת התרגול לנקודות החוזק והחולשה של כל אחד.

2. למידה משחקית, כיפית ואפקטיבית בעזרת לומדות ואפליקציות משחק בלעדיות.

3. מעקב רציף של המרצה אחר תהליך ההתקדמות שלכם והתאמת ההוראה והליווי שלו לצרכים האישיים שלכם.

האתר מכיל כלים רבים שבעזרתם תוכלו לחזק יכולות מגוונות – הרחבת אוצר מילים, מהירות ודיוק חישובים, בניית קשרי אנלוגיות ועוד, על ידי הפיכת תהליך הלימוד למשחק מהנה (וממכר לא פחות).

זה שנהנים, לא אומר שלא לומדים ומשתפרים

להיפך! הלמידה שלכם תהפוך ליעילה וממוקדת יותר. באתר תקבלו תרגילים בנושאים שדורשים אצלכם שיפור, תוכלו לשנן באתר רק מילים שלא מוכרות לכם, המרצה יוכל לנתח את המבחנים שלכם באמצעות האתרתלמיד, ועוד.

הכירו את הכלים העיקריים באתר החדש

מעבדת מילים
אוצר המילים באנגלית (ובעברית ספרותית) משמעותי להצלחה במבחן. המעבדה מכילה כ-6000 מילים וביטויים לשינון, בשיטת Brainwash המפורסמת, שבה השינון מתחיל רק מלהביט על המסך. המערכת לומדת אתכם בכל רגע ומאפשרת להתמקד במילים החשובות לכם.

מחשבון אנושי
היכולת לחשב מהר ובמדויק היא מהחשובות במבחן. המחשבון האנושי מאפשר תרגול איןסופי של פעולות החשבון השונות – חיבור, חיסור, כפל, חילוק, ואף חזקות ושורשים. בסוף כל תרגול יש ניתוח סטטיסטי לקראת התרגולים הבאים.

MAKING SENSE
לומדה משחקית לתרגול השלמת משפטים בעברית ובאנגלית, בדגש על מילות הקישור, החיוניות במיוחד למגוון שאלות במבחן. כמו כן בעזרת המשחק תוכלו לתרגל שמירה על ריכוז מרבי לאורך זמן – מיומנות חשובה מאוד שעוזרת להצלחה במבחן.

אנלוגיות
לומדה משחקית לתרגול אנלוגיות, מהשאלות הנפוצות והחשובות במבחן, הבודקות מציאת קשר בין מילים. המשחק תלת שלבי, מכיל איןספור קומבינציות אפשריות של שאלות, והופך את התרגול לממכר ומהנה במיוחד.

ספרייה
הספרייה הווירטואלית באתר מכילה את כל חומרי הלימוד, עזרים שונים, וגם אוסף עצום של מאמרים לשיפור הבנת הנקרא באנגלית ובעברית! זמן הקריאה האישי נמדד ומאפשר מעקב אחר ההתמדה.

עכשיו כשסיפרנו לכם הכל, למה אתם מחכים?! נסו את האתר של HiGHQ עכשיו בחינם ותוכלו להתחיל ליהנות וללמוד לפסיכומטרי בצורה המקיפה והמתקדמת ביותר בישראל!

תמונה של מעטפהצור קשר