השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

cs@g.high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:

מכירות

א'-ה' 09:00-19:00

ו'/ערבי חג 10:00-13:00

שירות לקוחות

א'-ה' 09:00-18:00

  בשליחת הפרטים הינך מאשר/ת קבלת מידע ועדכונים אודות הקורסים של היי קיו

  היכרות עם אתר הסטודנט החדש

  אתר הלמידה החדש של HIGH-Q, המתקדם ביותר בתחום הלימודים בישראל, נועד כדי להעצים את הלמידה שלכם בקורס (פרונטלי,, Live או לימוד עצמי) ולהפוך אותה למשמעותית, יעילה, חכמה וכיפית הרבה יותר! העתיד של עולם הלימודים אצלכם במחשב, בטאבלט או בסמארטפון!

  הכירו את הכלים העיקריים באתר החדש –

  לצד התוכן הפדגוגי העשיר (פתרונות מלאים לסימולציות וניתוח סטטיסטי מתקדם, כל הרצאות הקורס מוקלטות בסרטוני HD אינטראקטיביים, ספריית מאמרים ועוד), מכיל האתר מספר כלים ייחודיים: 

  עכשיו אני

  מערכת חכמה להתאמת ש.ב אישיים לכל סטודנט בהתאם לנקודות החוזק והחולשה, לפי בחנים קצרים במהלך השיעור. כידוע אין 2 סטודנטים זהים ביכולת ובצרכים הפדגוגיים, ולכן בקורס שלנו גם אין 2 סטודנטים שמקבלים בדיוק אותו תרגול.

  מעבדת מילים

  אוצר המילים באנגלית (ובעברית ספרותית) משמעותי להצלחה במבחן. המעבדה מכילה כ-6000 מילים וביטויים לשינון בשיטתBrainwash  המפורסמת, שבה השינון מתחיל רק מלהביט על המסך. המערכת לומדת אתכם בכל רגע ומאפשרת להתמקד במילים החשובות לכם.

  אימון אישי

  מחולל אין-סופי(!) של שאלות פסיכומטריות להטמעת השיטות הפסיכומטריות הנלמדות בקורס. כולל מצב מתקדמים הכולל זיהוי שאלה והתאמת שיטה והגבלת זמן.

  מחשבון אנושי

  היכולת לחשב מהר ובמדויק היא מהחשובות במבחן. המחשבון האנושי מאפשר תרגול אין-סופי של פעולות החשבון השונות – חיבור, חיסור, כפל, חילוק, ואף חזקות ושורשים. בסוף כל תרגול יש ניתוח סטטיסטי לקראת התרגולים הבאים.

  Making Sense

  אפליקציה משחקית לתרגול השלמת משפטים בעברית ובאנגלית, בדגש על מילות קישור, החיוניות במיוחד למגוון שאלות במבחן. כמו כן בעזרת המשחק תוכלו לתרגל שמירה על ריכוז מרבי לאורך זמן – מיומנות חשובה מאוד שעוזרת להצלחה במבחן.

  אנלוגיות

  אפליקציה משחקית לתרגול אנלוגיות, מהשאלות הנפוצות והחשובות במבחן, הבודקות מציאת קשר בין מילים. המשחק תלת שלבי, מכיל אין-ספור קומבינציות אפשריות של שאלות, והופך את התרגול לממכר ומהנה במיוחד.

   

  מה האתר הייחודי שלנו מאפשר?

  1. איסוף נתוני ביצוע שלכם והתאמת התרגול לנקודות החוזק והחולשה של כל אחד.
  2. מעקב רציף של המורה אחר תהליך ההתקדמות שלכם והתאמת ההוראה והליווי שלו לצרכים האישיים שלכם.
  3. שיפור יכולות פסיכומטריות רבות ומגוונות באופן עצמאי כבר מרגע ההרשמה.
  4. למידה משחקית שהיא גם יעילה ומתקדמת יותר, אך לא פחות חשוב – גם כיפית וממכרת! כך תצליחו להתמיד לאורך כל הקורס!

  זה שנהנים, לא אומר שלא לומדים ומשתפרים – להיפך!

  תמונה של מעטפהצור קשר