השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HighQ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

info@high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:
א'-ה': 9:00-21:00 | ו': 9:00-13:00
 

הקורס שלנו

רוצה להגיד היי לאוניברסיטה? הגעת למקום הנכון!

רוצה להגיד היי לאוניברסיטה? הגעת למקום הנכון! ל-High-Q הקורס האיכותי והמתקדם ביותר. במשך למעלה מ-30 שנה חקרנו, פיתחנו, למדנו ושכללנו את שיטות ההוראה שלנו, וכיום טכנולוגיית ההוראה המתקדמת שלנו מובילה את הקידמה והחידושים בתחום הוראת הפסיכומטרי. אתר אדפטיבי עם אינספור אפשרויות לימוד ותרגול, חומרי לימוד מעודכנים, 10 סימולציות שנערכות בתנאי המבחן האמיתי, וכיתות קטנות בלמעלה מ-30 סניפים בכל רחבי הארץ!

קורס צמוד ציון

הכירו את הקורס המהפכני של היי קיו: קורס צמוד ציון. לראשונה בישראל חברת הכנה לפסיכומטרי לוקחת אחריות על הציון שתקבלו! אתם מתחייבים להגיע לשיעורים ולמלא אחר המטלות, אנחנו מתחייבים לתת לכם את הקורס הטוב ביותר, מורים מעולים, שעות לימוד מורחבות, 18 תגבורים במהלך הקורס, יותר שיחות אישיות עם המורים, כיתות קטנות, המון סימולציות ועוד … ואחרי כל זה – אם לא הגעתם לציון גבוה אנחנו מחזירים לכם כסף! לקיחת אחריות כבר אמרנו?

30 שנה של הוראה

המורים שלנו הם הטובים בתחום! כולם מורים מנוסים שעברו הכשרה אינטנסיבית בכדי למקסם את יכולותיהם כך שיעניקו לך כל מה שצריך להצלחה שלך.

Gamification

מחלקות המחקר והפיתוח של קבוצת High-Q העולמית מפתחות עשרות אפליקציות של משחקים פסיכומטריים מיוחדים, כך שתוכלו להפוך להיות מומחי פסיכומטרי בכל מקום ובכל זמן! על ה-Brainwash המפורסם שילמד אותך אלפי מילים בזמן קצר כבר שמעת?! זהירות – זה ממכר!

לימוד בסביבה מתקדמת

טכנלוגיית ה-YouDo המתקדמת שלנו מאפשרת לך לקבל שיעורי בית מותאמים אישית על סמך התקדמותך בכיתה – Adaptive Learning. בנוסף ה- Analayzer שלנו מאפשר למורה שלך לעקוב אחרי הביצועים שלך ולהתאים לך אסטרטגיות למידה אישיות.

יחס אישי

התפיסה הפדגוגית שלנו מתבססת על כך שכל תלמיד הוא שונה ולכל אחד יש יתרונות וחסרונות שייחודיים לו. לכן, המורים שלנו לוקחים כל אחד ואחת מכם כפרוייקט אישי ומלווים אתכם יד ביד לאורך כל הדרך.

תמונה של מעטפהצור קשר