השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HiGHQ?

השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

cs@g.high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:
א'-ה': 9:00-21:00 | ו': 9:00-13:00
בשליחת הפרטים הינך מאשר/ת קבלת מידע ועדכונים אודות הקורסים של היי קיו

 

קורס הפסיכומטרי שלנו

קורס הפסיכומטרי שלנו הוא חלק ממסלול ההכנה למבחן הארוך והמקיף בישראל.

אורך המסלול כ-4 חודשים הכוללים: 3 שבועות של הכנה לפני הקורס על מנת לצמצם את הפער מסיום התיכון, לרענן את החומר ולהחזיר את המסוגלות ללמידה ממושכת.

קורס פסיכומטרי באורך 3 חודשים  בהם הסטודנטים ייהנו מחוויית לימוד מקיפה בניצוחם של המרצים המנוסים ביותר בתחום, אשר יהיו זמינים להם מרגע הרישום גם ב-WhatsAp. אפשרויות הלימוד והתרגול המוצעות לסטודנטים במסלול מגוונות וייחודיות – 24 שיעורים פרונטליים בכיתה, 18 תרגולים ועוד 4 מפגשים אישיים עם המרצה המספקים את היכולת לתת מענה אישי, אמיתי לכל סטודנט. 9 סימולציות שנעשות בכיתה המדמות את המבחן האמיתי ומאפשרות לתלמידים להתרגל למבחן. אפליקציות אינטראקטיביות בלעדיות דוגמת ה-YouDO וה-BrainWash שממקסמות את פוטנציאל ההצלחה של כל סטודנט, כי הן מתאימות את עצמן לקצב האישי של כל סטודנטית וסטודנט. 270 שעות שיעורי און ליין Live  המבטיחות שגם תרגול שיעורי בית ייעשה בליווי מרצה, וספרי לימוד מעודכנים ומפורטים .

מי שמצליח מרוויח!

ייחודי למסלול שלנו ומהפכני בעולם ההכנה לבחינה הפסיכומטרית – המסלול היחיד בארץ שמתגמל אותך על הצלחה .אנחנו מאמינים שהמסלול המקיף יחד עם נבחרת המרצים שלנו, יובילו את הסטודנט להצלחה ולכן נתגמל את הסטודנט על ציון גבוהה ונעניק מלגות לימודים. אנחנו כל כך בטוחים בעצמנו, שאפילו את המרצים אנו מתגמלים על הישגי הסטודנטים.

איך זה עובד? על ציון מעל 650 נקודות – תקבלו מלגת לימודים בסך  500 ש"ח. על ציון מעל 700 נקודות – תקבלו מלגת לימודים בסך 1,000 ש"ח ועל ציון מעל 750 נקודות תקבלו מלגת לימודים על סך 1,500 שקלים. קורסי הכנה לפסיכומטרי אחרים מלמדים את החומר שצריך לבחינה, אבל רק ב- HiGHQ תקבלו את מסלול ההכנה המקיף והארוך ביותר הדוחף להצלחה של כל סטודנט וסטודנט ,מתגמל על ההצלחה ומכין אתכם לעולם האמיתי!

למה לבחור במסלול המקיף של HiGHQ?

נבחרת המרצים הטובה ביותר

כל המרצים שלנו נבחרו בקפידה ועברו הכשרה ארוכה ומקצועית ובעלי נסיון רב בהובלת סטודנטים להצלחה

חווית לימוד אישית וחדשנית

אצלנו תקבלו את חומרי הלימוד העדכניים ביותר תוך שימוש באפליקציות משחק בלעדיות, למיקסום היכולות של כל סטודנט

תכנית עבודה מותאמת אישית

לכל סטודנט ניבנת תכנית לימודים אישית, הכוללת סדנת הכנה לפני הקורס ומפגשים אחד על אחד עם המרצה במהלכו

תכל'ס, מכינים אותך למבחן האמיתי

מספר רב של סימולציות עדכניות המדמות את המבחן האמיתי ומאפשרות לכל סטודנט הכנה אופטימלית למבחן

תמונה של מעטפהצור קשר