השאר פרטים

מתעניינים בלימודים ב- HighQ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נציגנו עומדים לרשותכם
לשאלות ולפרטים נוספים:

info@high-q.co.il

1-800-80-80-80

שעות פעילות:
א'-ה': 9:00-21:00 | ו': 9:00-13:00

דבר המנכ"לית

 

היי קיו זה בית.

בית לתלמידים, למורים ולעובדים.

אנחנו פוגשים אתכם בצומת דרכים משמעותית בחייכם, מתלבטים בשאלה מה אתם רוצים להיות כשתהיו גדולים. עומדים בפני אתגרי החיים וצריכים לקבל החלטות שישפיעו על מהלך חייכם.

אנחנו רואים אתכם, יודעים מה אתם עוברים. מה ההתלבטויות, השיקולים, היתרונות והחסרונות של כל החלטה- ונמצאים כאן כדי לעטוף אתכם בכל מה שנדרש כדי שתצליחו.

אנחנו יודעים את זה- כי גם אנחנו היינו שם. כל המרצים שלנו, הן בפסיכומטרי, בבגרויות או בלימוד האנגלית- הם אנשים שהגיעו מהשטח. שלמדו ומלמדים גם כיום- דבר השומר עליהם עדכניים ומחוברים לתכני הלימוד החדשים ביותר.

רוב התלמידים שלנו מגיעים בעקבות המלצות של חברים שלמדו אצלנו, מה שמחזק את הדרך והערכים בהם אנו מאמינים. למידה מותאמת אישית, זמינות ובעיקר- להיות שם בשבילכם.

להתאים לכם את חומרי הלימוד הרלוונטיים ולספק לכם את התנאים המקסימליים לממש את הפוטנציאל שלך ולהצליח.

אנחנו משקיעים במחקר ופיתוח ודואגים להיות מעודכנים ומתואמים בחומרי הלימוד, טכנולוגיות הלמידה ושיטות הוראה מתקדמות.

סגל ההוראה עובר הכשרה יסודית ומקיפה, גם על החומרים התיאורטיים וגם במיומנויות רכות של הנחיית קבוצות, הובלת כיתה ההקשבה לצרכים של כל תלמידה ותלמיד.

בשנה האחרונה השקענו רבות בשדרוג ופתיחת סניפים חדשים, כדי שנוכל להיות הקרובים ביותר אליכם. אנו פרוסים בשלושים סניפים ושלוחות ברחבי הארץ עם צוות עובדים מסור ומחוייב לדרך.

אני יודעת שעבורכם, הבחינה הפסיכומטרית או הבגרות היא "סיוט" שחייבים לעבור בדרך לאוניברסיטה וזה לא הדבר שהכי מתחשק לך לעשות כרגע, לכן שמנו לעצמנו מטרה- להפוך את ה"סיוט" לחוויה טובה, מלמדת ומעצימה.

הסיפוק הכי גדול נמצא במפגש עם הבוגרים שלמדו בהיי קיו ומספרים על הדרך והמסע שעברו עד שהגיעו למקום בו הם נמצאים היום, באוניברסיטה או במקום עבודה עליו חלמו.

נשמח ללוות אותך בדרך לאוניברסיטה, יד ביד.

שלי צליק

תמונה של מעטפהצור קשר